Vetřelec: Covenant (2017)

Prometheus se mi líbil,takže nevidim jedinej důvod,proč bych u Covenanta měl hodnotit jinak.Jen škoda,že těch krvavejch scének při zrodu těch potvor,který pak napadali všechno živý nebylo povícero.to mě bavilo hodně.Ale jinak takovejch a podobnejch scifíček už je na úkor komiksů tak málo,že jenom retard si to neužije.Ale jo ,dám čtyři hvězdice,po zásluze.80%.Odpady tady nasázely povětšinou naši východní bratři..Nechcete jít do piče.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Jo,kde sou ty doby,když nás mainstreamový fandy Hřebejk bavil svejma filmama,navíc skvostně obsazenejma.Teď si sice plní nějaký svoje osobní ambice,ale zábavu nechal někde ležet,A trvá to už delší dobu.Tohle byla nehezká nuda,a když na obrazovku vylezla slonice Redmundová a začala se cpát koláčema,nebo co to bylo,tak sem byl zralej na to,to vypnout.S obtížema dokoukáno,ale zbytečnost.40%.

Ztracené město Z (2016)

Mě to bohužel nesedlo skoro vůbec.Tu mánii něco objevit,zejména v těchto místech,docela chápu.Ale film jako takovej je opravdu pomalej,ukecanej,domácí kino nemělo vůbec co produkovat,a tak sem sebou šil,a fakt sem byl rád,že byl konec.40%.

Modlitba lovce (2017)

Rejža hodně dobrejch filmů,ale tady už s tim klišé naložil vážně děsně.Nechce jí zabít,je to fetka,má dceru,ale nechce ji šokovat,spoustu takovejch ošuntělejch scén,dohromady to nějak funguje,ale !!!!!Navíc ani obsazení neni nijak velkolepý,akce taky jen rutina.Jony,škoda.zlepši to.60%.

Justice (2017) odpad!

Vlastně ani netušim,proč sem se do tohodle pouštěl.Mám rád westerny,asi proto.Ale takovou sračku sem nečekal.K ději je něco psát zbytečný,ale hlavní jsou herci. Klaďas mluví jak debil,chodí jak debil,pod rukama melouny,jen aby vypadal hodně drsně,a gesta,to je vůbec paráda.Lang tady jen je,ale ani von nehraje.Jeho poskok,hlavní padouch ,tak to je herec někde z pytlákova,hraje taky příšerně.Celej kompars je fakt k smíchu.A děj.Co chcete slyšet.jak sem psal na začátku.Sračka!0%.

Kingova pomsta (2016)

Tak Fabrice se neuvěřitelně zlepšuje,po Coltu 45 tady máme filmek o pomstě s nějakou akcí,ale hlavně je to plný emocí a vzteku ,a protože já miluju dobře natočený filmy o pomstě,tak tohle bylo,i přes svoje chvílema pomalejší tempo,přesně pro mě.Pochvala i pro pěknej casting.60%.

Let Her Out (2016)

Je fakt,že soundtrack hodně pluje až někam k osmdesátkám,a navíc se sem náramně hodí.Herci hrajou slušně,což ten píčus s naprosto idiotskym názorem na filmy(Clowntownu dal tři hvězdy,což je úplně mimo chápání)nemůže poznat,ale něco mi na tom filmu nesedělo.Asi bych přivítal trochu vysvětlení,kdo ,proč.co to bylo zač v tom motelu.Trochu pátrání.Ale jinak se to zlo stupňovalo dobře,až do docela vyšinutýho finále.Jako jednohubka pěkný.60%.

ClownTown (2016)

Těch 44% je hodně.Film bez herců začíná slušně,ale jak přitáhnou do města,tak je po nadějích.Hrozný herci,děsnej děj,a tak jediný dva plusy jsou,že klauni nemaj práci snadnou,a klaďasové se i bráněj.A pak plíce jedný z obětí.Ani to ale na víc než dvacet procent film nevytáhne.20%.