Zmizelá (2012)

Jen průměrnej snímek,kterýmu chybí větší napětí,trocha akce,hereckýho umu,ale i originální scénář.A tak na filmu se mi líbil víc vlastně jen konec,takhle bych to řešil taky.Jen mám pocit,že takhle to ani nemohlo skončit,nějaký vysvětlení pro únos její sestry policie potřebovala.Takže asi skončila u psychouše.50%.

V tátově stínu (2012)

I když sem nečekal filmařsky nic extra,tak film mě hodně zklamal.Z mýho pohledu devadesát procent bezďáků si za svou situaci může samo,takže žádný pochopení z mý strany pro De Nira se prostě nenašlo.A když se k tomu přidá chlast,povahově spíš pěknej píčus,tak ten film mě nebavil,a ještě k tomu sral až hrůza.Ne,tohle nic pro mě.30%.

Rande u přepážky (2011)

Film,kterej má sice jednoduchou,ve svý podstatě klišoidní zápletku,ale ta je celkem nečekaná.Jinak ale i přes hodně slušný obsazení ten film nijak neuchvátí,je to dost velká nuda.50%

Probudím se včera (2012)

Film mě hodně překvapil.Čekal sem blbinu,ale jak herecky,tak filmařsky jde na naše poměry na nadprůměrnej kus.Solidní zábavička.80%.

Temné stíny (2012)

Temné stíny,film,s kterým se Tim Burton v mejch očích zase jen lehce přehoupnul nad průměr.Prostě kromě dvou prvních Batmanů,a snad i Ospalé díry,jsou jeho filmy skvěle natočený,ale prostě mě to nepohltí,něco mi tam vadí.I tady sem ze záčátku slintal z vizuálu,pak sem doufal v peprnou přestřelku kouzel,slov a gest mezi E.Green a J.Deepem,a vlastně nic moc.Prostě Burton v mejch očích jede v žánrech a ve stylu natáčení,který mě prostě tak úplně nedostávaj.60%.

Láska je láska (2012)

Prvníh dvacet minut mě docela bavilo,a tak sem měl pocit,že zase jednou povedenej film o vztazích.Ale za dalších dvacet minut to už jelo sešupem dolů do srágor.Je opravdu takovej problém natočit dobrej film,potažmo komedii,abych se fakt zasmál.Asi jo!30%.

Hunger Games (2012)

Zfilmovaná kniha,někdy dost velkej problém.Zejména,pokud je to kniha skoro pro kojence.Film navodí atmosféru,ale do toho lesa se vůbec nemuselo jít.Mohlo to celý zůstat v zákulisí ,mohla to bejt satira,mohlo to mít sto minut,ale v tom případě by to asi nenavštívily miliony lidí.Takhle je to jen nafouklá ,dvěapůl hodiny trvající průměrná nuda,kdy oběti zjistíte jen podle výstřelů z děla,ale nevidíte z toho ani hovno..Myslim ,že tohle je první pokus o zfilmování orientačního běhu.Zajímavý,co všechno může bejt hit.50%.

The Ferryman (2007)

Hodně povedená srágora tohle.Desetkrát sem tenhle blbej film dokoukával,ale proč,vážně nevim.30%.

Dračí oči (2012)

Jako film to moc nefunguje,ale co čekat vod režiséra,kterej nic pořádnýho nenatočil.Ale odpad dát nejde,člověk totiž viděl už spousty větších kokotin,než je tahle..30%.

Útěk z MS-1 (2012)

Druhá projekce většinou všechno rozetne.Tady spíš dolů.Co se týče scénáře,tak je jednoduchej,až tupej.Obsazení kladnejch rolí je úplně v poho.Grace je sympatická,a stejně tak Pearce.Ovšem ten obtloustlej klon Butlera,a ten potetovanej píčus s vymlácenejma zubama,tak oba sem nemohl ani cejtit.Pro mě obrovskej problém filmu.A to nemluvim,že za celou hodinu a půl nepadlo ani slovo o tom,co ty bezmozci v kombinézách pražskejch služeb chtěj dosáhnout.Nakonec to vyřešili za ně.Spíš kravina.40%.