Na špatné straně (2018)

Zahler se vrátil zpátky k ukecanosti,film neskutečně natáhnul,a soustředit se na tenhle film opravdu plně,bylo skoro nad moje síly.Tam kde Tarantino dokáže i v dlouhym dialogu thrilerově napínat,tak tady rejža nechá svoje hrdiny,žvatlat,nekonečně požírat jídlo,a naskutečně dlouho sledovat bez nějakýho vývoje v ději.A s Lethal weapon bych to vůbec nespojoval,byla by to urážka pro Donnera,mistra vyprávění.nakonec alespoń ten konec film trošku popohnal k nějakýmu vyústění v ději,ale podle mě spíš slabší průměr.Všimli jste si,že tam některý herci neměli co hrát.50% s odřenejma ušima,spíš ale hvězda za Gibsona,toho mám rád.

LOVEní (2019)

myslim,že ty dvě hvězdy jsou celkem po právu. film sice měl předpoklady bejt víc než vtipnej,a poplatnej dnešní veskrze bizární době se spoustou úchylek,ale nakonec to zůstalo na půli cesty.Škoda.40%.

My (2019)

Tvrdit,že mě to vůbec nebavilo,by byla lež.Vcelku to je originální,asi i lepší než trapas Uteč,ale Peele asi nikdy fakt masakrální a jednoduchej film nenatočí.Průměr jak vyšitej.50%.

Tajemné zlo (1987)

Ani jsem to nedokoukal.ne proto,že by to bylo po letech tak hovadský,ale usínal sem,a vlastně se ta kvalita víceméně potvrdila,a potřeba to dokoukávat tady není.Sholder tady pospojoval několik filmů dokupy(buddy movie,scifi horror alá vládci loutek,krimi atd.)ale už svym obsazením tomu nasadil korunu.nouri tak možná Flashdance,výraz sladkýho slizouna moc policajta nepřipomíná,lachlan spíš role psychoušů.Chemie mezi tady těma jantarama vůbec nefunguje.A film přinejlepším horší průměr.nebavilo víc než před lety.40%.

Mstitel (1989)

Film sem si dnes připomenul,a ty dvě hvězdice jsou ještě pěkná odměna pro tohle veledílo.Úrovní to útoči na Red scorpion,protože tolik amatérštiny se vidí málokdy.Pitomina.40%.

Skrýš (1995)

Slabej thriller,kde už jen to,že otec zachránil syna,kterej mu zabil zbytek rodiny,působí jako hovadina.Celý to jen dokazuje,že nýmand Leonard šel vod desíti k pěti.40%.

Stín ďábla (1994)

To hodnocení,který tady u toho filmu mám,je naprosto odpovídající.Film slabej,mulcahy tady šlápnul hodně vedle.30%.

Virtuozita (1995)

Film sem dnes viděl asi po třetí,a musim uznat,že až dnes sem dával při filmu pozor,a konečně sem věděl jak,co a proč.A proč to má jen 49%.Neni to žádný veledílo,ale napínavý to je.80%.

Delta Force (1986)

Nikdy sem neměl moc rád Norrise,a i přes spoustu viděnejch filmů v mladym věku ho teď považuju za docela babralskýho herce????.Studio cannon a jeho producenti G+M maj širokou paletu udělanejch filmů,ovšem povětšinou dost bídný kvality.Delta force je slušně obsazený,výbuchy a všechny efekty nevypadaj uměle,ani příběh neni úplně blbej,ale těch chyb.Tuny nesmyslů,a do toho Norris,dřevo bez špetky charismatu,tvaří se při boji stejně jako na hajzlu.Slabota za dvě.40%.

Soudce Dredd (1995)

Když vemu,že Dredd s Urbanem mě nebavil,ač si v tom filmu servítky fakt nebrali,tak tenhle Dredd dostane lepší hodnocení,než je to dosavadní ode mě.Do dvou třetin filmu je to hodně slušný,s mým oblíbencem,a hlavně se to vůbec nebere vážně.Bohužel ta poslední třetina už pokulhává,a třeba ty hrátky na těch létajících strojích,s fušersky vypadajícíma výbuchama,mě dost nasrali.I přes to ale o jednu zvednu,hraje tam přece Steloun.80%.