Sledování (1993)

Jen menší propad oproti jedničce. Ubylo humoru, Dreyfuss už není tak geniální jako v jedničce, a ta policajtka v roli manželky je chvílema na facku. Celkově ovšem v porovnání se současnou produkcí spíš nadprůměr. 70%.

Policejní dohled (1987)

Tenhle film jsem už dlouho neviděl. Měl jsem ho v mladším věku na vhs. Teď sem si ho připomněl, stejně jako Ptáka na drátě a  nebo Poldovi v patách. Film pochopitelně  táhne Dreyfuss. Jeho ksichty, hlášky jsou kořením filmu. Naštěstí Badham, jak je jeho zvykem, nezůstal jen u komedie, ale podstatnou složkou filmu je krimi motiv, a nějaká akce. A atmosférou filmu na vás dýchne look osmdesátek. Příjemný připomenutí v dnešní zmrzačený filmový době. 80%.

Exterminátor (1990)

Prostě Lester byl král béček,a to i přes celkem slušný obsazení.A když vemu,jak vypadali třeba Smrtící triky,a jak vypadá tohle,i tady musim hvězdu ubrat.Prostě děsná amatérština.40%.

Se strachem v zádech (1986)

Po nověm promítnutí musim přiznat,že ač mám filmy P.Hyamse rád ,tak tenhle patří mezi jeho horší.Zejména z důvodu obsazení.Hrozná dvojka.

Smrtící triky 2 (1991)

Klišovitý hodnocení vétšiny uživatelů zní,že dvolka je o poznání horší než jednička,protože je bud´ míń zajímavá,nebo stejná jako první film.To je blbost,co.Mě to naopak přišlo vo fous zajímavější havně zápletkou.60%.

Cyborg (1989)

Film je hrozně špatné sestříhanej,a světe div se,vydržel sem u toho půlhodinu.Pyun je dozajista totální babral,ale VanDamme za to nemůže.30%.

Oni žijí! (1988)

Znova viděno,jedna hvězda navíc,ale nijak mě to neoslńuje,ani tehdy,ani ted´.Hodně jednoduchý,konec uspěchanej,žádný mysterio,a že by to bylo tak napěchovaný hláškama,to taky ne.50%.

Zlo neznámého původu (1983)

Po dlouhý době sem znovu viděl film oblíbenýho rejžy s tématem krys,což ale příliš nemusim.A uberu jednu hvězdu.Amatérská kokotina,kdy Weller po hodině zjistí,že to nebude žádná legranda,aby pak byt úplně rozsekal na padrť,a zabil krysu,která měla někdy půl metru,aby na konci rozmydlil krysu velikosti morčete.20%.

Zelená kniha (2018)

Lhal bych,kdybych tvrdil,že to bylo strhující,ohromující.K zasmání toho tady na Farrella moc nebylo,spíš taková ukázka ,jak lidi dva společný měsíce docela změněj.A taky to zapadá do současný doby,kdy snaha srovnat bílý a černý je až křečovitá.Z těch oskarovejch filmů poslední doby je ale tenhle asi nejlepší.Kde to ale nabralo pětaosmdesát procent je mi záhadou.60%.

Ticho před bouří (2019)

Ten film bojuje celou dobu s nudou,a i přes určitou originalitu vlastně jen čekáte,co se stane.Je to hlavně mysteriózní,komorní,pomalý,ale jak píše tady kolega,koukat se na to nakonec dá.50%.