Dumbo (2019)

Musim uznat,že se to Burtonovi povedlo.Navíc já sem pořád trochu děcko,takže kydy s dvouhvězdičkovým hodnocením že film je dobrej hlavně pro děcka neberu.Jo,sou mezi náma ti hrozně dospělí jedinci,a dobře jim tak.Já sem se dobře bavil,a film s příjemnou stopáží utekl jak vodka z lahve.Tohle ustrnulý dbaní jak ve filmu tak v muzice na autorovym rukopisu a stylu si strčte*************.80%.

Na střeše (2019)

Nijak mě to nechytlo.Snad sem chvíli věřil v půlce filmu v obrat k lepšímu,ale ne,jede to pořád v tom duchu.Škoda že neumíme natočit vodlehčený filmy,který jsou zábavný,a přitom nás nebudou zatěžovat myšlenkou.A když se to povede,je to zase rozmazaný hovno a lá Troška.Ale čest vyjímkám.40%.

Hellboy: Královna krve (2019)

Je to patlanina všeho možnýho,a těch filmů,ve kterejch se něco podobnýho taky zjevilo,bylo podle mě dost,ale to by mi snad tolik nevadilo,jenže ten film je sám o sobě úplně pitomej.Neil Marshall je můj oblíbenec,a tak sem z toho,,že bude točit něco takovýho nadšenej nebyl.No a obavy se vyplnily.Dneska nebudu nadhodnocovat.40%.

Operace Brothers (2019)

Musim přiznat,že tohle téma mě nijak nezajímá.A tuhle činnost,kterou tady provozoval Ch.Evans beru jako slušnou posedlost.ovšem když se odprostim od zmíněnejch věcí,tak dobrej film,kterej utekl jako voda,.hlavně že tam nepoletoval žádnej batman,Fatman a jim podobný.80%.

Patient Zero (2018)

Asi hodinu to nebylo úplně debilní.Úznávám,že kdo má rád vykosovačky vo ruznejch mutantech,nakaženejch a zombíkách,tak z toho je na větvi,Livingvřede.Ale protože těch filmů,kde se tyhle hordy infikovanejch jen zmateně kroutěj,prskaj a vokusujou všechno živý,je stašná spousta,a taky sem jich spoustu viděl,bylo to pro mě sledovatelný celkem v poklidu,možná i tři hvězdy bych tomu nadhodnoceně napral.Ale těch posledních dvacet minut už jelo ve starejch kolejích,a hlavně uspěchaný finále,který nic nevyřešilo.A tak nakonec za ušmudlaný dvě.Už je to vo hovně.Ty nový horory,co teď vycházej ,budu muset asi přehodnotit.30%.

Malevolent (2018)

Takovejch a podobnejch nápadů tady je nepočítaně,a pokud se to natočí takhle rutinně,nic z toho autoři nevytřískaj.nakonec i pointa je omšelá.Stěží průměrná duchařina.40%.

The Sisters Brothers (2018)

Na western se chytnu snad vždycky,navíc tady mě lákalo jeho obsazení.Samozřejmě jak trailer,tak i některý komentáře slibovali přesně to ,co sem na plátně viděl.Je asi jasný,jak mě to bavilo,navíc když mym nej westernem je Tombstone vod Cosmatose.Tohle je slovní cvičení s pár výstřelama.Nebavilo,a to mluví za vše.30%.

Operace Gold (2018)

Hodně se to podobá něčemu,co sem už několikrát viděl.Jinak průměrná jednohubka.Od dob vstupu komančů do H-K to s filmem v tomhle zvláštnim státě ve státě jde nezadržitelně z kopce.50%.

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Ten film strašně hezky začíná,ale postupně to vadne,a nakonec je to rutinní jednohubka,která se podobá kdečemu.Koukat se dá,ale víc nic.50%.

Řbitov zviřátek (2019)

40%.Slabý a i na horor se tam všichni chovaj debilně.