Hitman (2007)

Všichni maniakální hráči videoher tady vyblili hodnocení jako odpad apod.Ovšem film jako takovej funguje skvěle,odsejpá,a T.Olyphant se sem hodí jako poklice na hrnec.90%.

Polibte nevěstu (2007)

Po deseti minutách jsem byl zralej film vypnout.Obsah filmu na přebalu my totiž nesdělil,že jde o vztah dvou gayů.Nejsem netolerantní a kdo je jak sexuálně zaměřenej mi je jedno.Jenom nemám tyhle filmy rád,stejně jako dramata,muzikály.Nakonec jsem film dokoukal dokonce a co k němu říct.Romantika ve filmu nefunguje vůbec,legrační je jenom scéna z golfu,herecký výkony taky bída,hlavně Tori je prkenná a atˇ je kde chce,tváří se pořád stejně.Takže nakonec s přimhouřením oka za 30%.

Drsný časy (2005)

,Jak filmu chybí pevná kostra příběhu a někdo normální o koho se divák může opřít,je to o ničem.Zastřelte ty loosery konečně!!!!!!!!!!!!!30%.Tak ani po druhym skouknutí nemůžu říct,že by se mi to líbilo.Úplně mě točil Ch.Bale,jeho bych vzal po hlavě sekyrou hned desetkrát.Těch 30% nechám,a raději si pustim Training Day.

Zběsilý útěk (2006)

Nedávno znovu viděno,a to navíc v origoš znění, protože asi po dvou úplně idiotsky nadabovanejch filmech našima předníma umělcema dabingu, sem od dabingu upustil.Ten film má určitě úplně roztřesenej děj.Je to takový jak na tripu, i ta akce je bláznivá,a ani jí tam moc není.Ale nějak mě to prostě baví, a tentokrát nebudu souhlasit s dvaadvacítkou, ale stupidní sračka tohle určitě není.Vyjmenoval bych jich tuny,ale tohle je za 70% zcela v poho.Domluvil sem.

Stmívání (2008)

Slabota.Stokrát omletý romantický film pro teenagery,okořeněný skupinkou létajících upírů.A herci hrajou dost strnule,hlavně hlavní hrdina je pěkně nepovedená parodie na herce!20%.

Projekt LAZAR (2008)

Film nezačal vůbec zle a prvních dvacet minut uteklo jak voda.Po rozsudku jsem si už jenom kousal nehty a těšil se na konec.Nuda jako pr...!A ten pes byl taky pěkně hnusnej.Slabejch 30%.

Vraždy podle předlohy (1995)

Nevim, kde jsem sebral, že je to povedený.Dost nudně vyhlížející krimoška, nebo spíš thriller?Každopádně je to hodně uondaný, blbě obsazený, a nezvládnutý po Amielovsku.40%.Letí to z okna.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Filmů s podobným začátkem jsem viděl už dost.Stísněnej prostor,teroristi a osamělej hrdina bojující proti přesile.V tomhle případě je ten film udělanej celkem v pohodě.Jedna věc tam ovšem bije do očí.A to postava E.Bogosiana.Ten vypadá v tý kožený bundě jak přestárlej gay z klubu.A závěrečnou bitku bych snad důstojnějc zvládnul i já.Jinak ale film ve filmografii S.S.znamená lepší průměr.80%.

Soudný den (2008)

Napoprvé jsem měl smíšený pocity,ale teď ,po druhém shlédnutí je jasný,že to není špatný.Trochu mix filmů jako Útěk z NewYorku nebo z Absolomu,i trochu Šílenýho Maxe tam vidim.Má to grády,spousty krve a tvrdý akce,a hlavně to odsejpá.Takže za 80%.

Na cestě bez návratu (2009) odpad!

tak to je kurva pěkná pitomost.Herci běsný,hlavně ten pištící fašoun,big david Carradine vypadá jak když vylezl z rakve a zbytek bych snad nechal po silvestru uklízet celou prahu.Jeden z průserů roku.