Snajpr (2012)

Ze začátku mě tenhle filmek nijak nenadchnul,ale postupně se to vykrystalizovalo v docela slušnou krimi šmrncnutou thrillerem.60%.

El páramo (2011)

Stejný jako čekání na bus,kterej nikdy nepřijede.Vizuál to má solidní,filmem pořád prostupuje zlověstnej hudební motiv,ale ničeho se nedočkáte.Vcelku dost zklamání.40%.

Po zániku Země (2013)

Myslim ,že tady Shaymalan zůstane až do konce života.50%.

Would You Rather (2012)

Trochu nedodělek.Vlastně bych to přirovnal k tý ruský ruletě,kterou kdysi museli hrát v jednom filmu taky takový trapáci.Jen ta zbohatlická rodina byla obsazená dobře.Zmrdi.Jinak film vlastně jen slabej průměr.50%.

Sweetwater (2013)

V některejch pasážích je to zábavný,docela drsný,a kouká se na to fakt dobře,podobně jako na všechny filmy o pomstě.Ale asi aby to zas nebylo až tak podobný ostatním filmům,je tady spousta zvláštních,nebo ukecanejch scén,a pak to ztrácí tempo.60%.

Můj pes Killer (2013)

Tohle je přesně film,kterej udělal tlustou čáru za mym předsevzetím,že se pokusim nasát všechny český filmy,a i některý slovenský,abych měl přehled,co se točí.Jenže děsivá úroveň filmařská,ale i žánrová,mě donutila od toho jít pryč.Seru na podobný k uzoufání nudný dramata,a podobný zvratky,a svůj čas radši prospim.Můj pes killler=píčovina na druhou.10%.

Chlap na roztrhání (2012)

Samozřejmě to nic novýho ,nečekanýho neni.Film na jedno použití,ale dva sympaťáci v hlavních rolích zaručí,že se krom pár minut člověk nenudí.60%.

Zevláci vs. Zombíci (2012)

K filmům se zombíkama začínám mít už docela averzi,protože se snad nedá tohle téma natočit jinak,než komediálně,nebo jako parodie.Neznám žádnej zombie film,kterej by byl napínavej,strašidelnej,žaludek mi to taky nesvírá,tak co vlastně.No tohle dílo ve mě vyvolalo hovno,a já asi už všechny zombie filmy nechám pro jiný.20%.