Nástupce (2021)

Opravdu kriminálka. Spíš děsivě nefunkční film. 20%.

Jerry a Marge: Tajemství loterie (2022)

Pohodovej film na neděli. Jen by mě zajímalo, kde sehnali ten zjev v roli toho mladíka z Harvardu. Ale vlastně tam sednul, protože takhle si představuju dnešní mladou generaci .80%.

Otec nevěsty (2022)

Když si vzpomenu na filmek se Stevem Martinem, tak to byl trhač bránic. V každým filmu. Tady ovšem zase jinak exceluje Andy Garcia. A je to docela příjemný staromilský pokoukání. Uteče to docela rychle, a ukáže to, že svět se hodně mění, ale nakonec je nej to starý, na co jsme už zanevřeli. 60%.

Jen na skok (2022)

Slušně odsýpající thriller- drama, ve kterém hraje ďábelsky Hugh Bonneville. Jen mi přišel ten koneček dost uspěchanej, ještě patnáct minut před koncem to vyznívalo dost neukončitelně. Proč a co se dělo ovšem z filmu nevykoukáte. 60%.

Blondýnka (2022)

Prakticky mi unikly ty naturalistický scény, ty neuvěřitelně útrpný pocity při sledování filmu. Někdo tady do filmu šel s pocitem, že M.M. byla taková americká Libuška Šafránková, a její život byl zalitej růžovou. Prostě psychicky labilní, rozervaná osobnost. Ten film bych zkrátil zhruba o třetinu, a vykopnul ty opakující se scény. Ale zvládnout se to dá. Jednou! 50%.

Záhada v Saint-Tropez (2021) odpad!

Nevím, zda by film v původním znění dopadnul lépe, ale po zkušenosti s filmem s českým úděsným dabingem navíc v kombinaci s poslední viděnou scénou s dortem to ani vědět nechci. Je to úžasná sračka. 0%.

Srdce na dlani (2022)

Ženy v běhu byly bezvadný. Ani scénáristický počiny Horskýho nejsou špatný. Srdce na dlani ovšem je jen průměrný pokoukání. A to měl rejža slušnej hereckej základ, navíc dvě nesmírně sympatický kosti ( Pidrmanová a Svárinská) a k tomu božího malýho herce kterej jedinej ve filmu válí. Protože filmu fakt pod pokličkou schází ta nástavba. To, co by film udělalo něčím, co vás připoutá k sedadlu, a bude vás parádně bavit. Ne průser, ale jen dobrý. 60%.

Děti si nech! (2021)

Nijak nezaujalo. Trochu přiškrcený, protože jak už tady někdo psal, remake v zaoceánským podání bude zcela určitě jiná jízda. Pokud by tedy vzniknul. Tomuhle filmu pak korunu nasadil poněkud podivnej konec. To křepčení na pódiu už jako by vypadlo z primácký, nebo novácký zábavy. 40%.

V tísni (2022)

Proč jsem na tuhle pitomost koukal? 20%.

Neuvěřitelný přítel (2022)

Film má několik silnejch momentů. Mezi nima i několik vtipů. Bohužel trochu zbytečně dlouhá stopáž film malinko sráží, stejně jako ne úplně dobrej casting. Derbeze příliš neznám, ale dvakrát sympatickej my ani jako herec, tak ani jeho postava kterou hraje není. No a Samara , to je kapoitolka sama pro sebe. V součtu ale celkem koukatelnej film. 50%.