Zakletá jeskyně (2022)

Slaboučká pohádka, na který je pozitivní leda jedna z dcer. Jinak nic. I napsat se o tom nic nedá. 40%.

Předávkování (2022)

Bohužel, zase jenom tři. Už je to taková obehraná písnička. Drsný krimi, ve kterým chybí to něco navíc, co vás chytne , a nepustí. To, že někdo někoho střelí do hlavy, nebo ho mučí a uřízne mu ucho ještě dobrej film neudělá. Prostě já chci s hrdinama příběh prožívat, bejt napnutej, a držet jim palce. Klidně to nemusí bejt áčkový, hlavně když tam ten hlavní sympa´ták je. Takhle je to jen lepší průměr. 60%.

The Lair (2022)

Nevím, jestli je to neochotou, dávat víc prachů do něčeho, co letělo před deseti a více lety, ale tohle je doslova škvár. Neil má tři naprosto skvostný snímky, ale poslední dobou jde s kvalitou od desíti k pěti. Scénář na úrovni mírně retardovanýho člověka. Herce tady nepotkáš. Výprava mizerná. A po dvaceti minutách to buď vypnete, a nebo už zbytek filmu promrkáte na zbývající čas. 10%.

Mimořádná událost (2022)

Neuvěřitelně pitomá blbina s plejádou podivnejch bytostí. Navíc pronášej celkem debilní moudra. 30%.

Řekni to psem (2022)

Tohle se Sedláčkovi opravdu nepovedlo. 30%.

Top Gun: Maverick (2022)

Úplně se mi zježily všechny chlupy, když se na začátku filmu ozvala ta známá melodie Top gunu. A opravdu Kosinski natočil nejlepší pokračování. A nebudu lhát, byl sem chvílema i trochu naměkko. Zejména při pohledu na Vala Kilmera. Letecký scény fantastický, Cruise jako mega hereckou stár zbožňuju, a Jennifer  je i v tomhle filmu k sežrání. Je to prostě pecka. 100%.

Prezidentka (2022)

Ty dvě hvězdičky jsou až dost. Bez šarmu a vtipu pojatej film, kterej nesluší zejména Ondrovi. Ale ani Aňa tady zrovna nezáří. Nic čim by se tvůrci měli chlubit. 30%.

The Infernal Machine (2022)

To bylo pro mě dost nesrozumitelný. Asi jsem blbej. No neva. 20%.

Hrubý střih (2022)

Nevím vlastně co tahle ukecaná, nenapínavá konverzačka divákovi dává, ale já sem to absolutně nepochopil. Slabota, která mě za ty dvě hodiny doslova uondala. 20%.

Střídavka (2022)

Slušně obsazenej filmek. Kdyby tam ještě někdo naordinoval humor, tak v kombinaci s hereckoým ansámblem by to asi mohla bejt pecka. Ale není. Čistokrevnej průměr. 60%.