Divize (2020)

Jo, Latinská amerika, to je žúžo. A my si tady stěžujeme! Na co? Už od začátku podobnejch filmů pracujících s inspirací podle skutečnosti je jasný, že to zádná selanka s dobrym koncem, natož happyendem nebude. Neporazitelnej systém korupce a provázanosti policie s podsvětím je vděčný téma, ale nutno podotknout, že pěkně depresivní. Nebylo to špatný, ale filmy jako tohle, nebo Sicario nejsou mým šálkem kávy. 60%.

Chlapi sobě (2019)

Docela dost oplzlý, ale kdo chápe tyhle pánský víkendy, tak se mu to může i líbit. 50%.

Poldovi v patách (1991)

Až teď si uvědomuju, že podobný filmy už v týhle době nikdo nenatočí. Některý filmy začnu brát na milost. Devadesátky byli jen jednou. 70%.

Rozhodující set (2020)

Celkem se snímek sledovat dal. Klidně to mohlo být smyšlené, nebo lehce podle skutečnejch příběhů. Nic to ale nezmění na tom, že konec je debilní. S divácky normálním koncem bych tomu dal určitě víc. 40%.

Army of One (2019)

Připomínalo to všechno možný. Takový ty buranský thrillery, tady ovšem vesničani na rozdíl od těch hororovejch buranů měli nějaký cíle. Prodej ženskejch, zbraní apod. Jinak ale amaterský, fighty trapný. Tohle přesně jsou filmy maníků, co milujou filmy, a chtěj něco sami natočit. Shlídnou pár podobnejch kousků známějších autorů, a podle toho jedou.. Nevidět to, nic se nestane.30%.

Divorce Club (2020)

Ta první polovina filmu mě asi bavila víc. Ale jinak povedená bláznivá komedie. To, co se dělo v druhý půlce, jsem nečekal. 60%.

Pád letu A800 (2021)

I přes naprostou absenci nějaké akce, je film napínavej, a fakt dobře natočenej. Překvapení. 80%.

Panama (2022)

Ty vole. Hodnocení v tomhle případě nelže. Už úvodní titulky prozrazovaly, že to nebude nic víc, než špatný déčko. Film podobnej tomu, co produkoval na home videu Guild v posledním desetiletí minulýho století na VHS. Ty scény, který v tomhle blbě natočeným filmu nedávaj vůbec valnej význam by rejža měl vystříhat. Pak by zbylo asi deset minut materiálu. A Gibson. Propůjčil svou maličkost asi tak na čtvrthodinu. Příšernej škvár. 10%.

Americký outsider (2021)

Filmy o outsiderech jsou vděčným tématem. A pokud autoři maj dobrý schopnosti nesklouznout k trapnosti, povrchnosti, tak se na takový filmy dobře kouká. Mě to bavilo moc. Herci perfektní, kamera při zápasech výborná, a i o rodinu ve filmu jde. Pochvala. 80%.