KIMI (2022)

Minimalistickej thriller za pár korun s výbornou Zoë. Steven má podobně nenákladnejch filmů už několik. A umí je. Zpočátku dost nudná záležitost s neuvěřitelně otravnou větou. Kimi! I am here!. Postupně se to ale stejně jako hlavní hrdinka osměluje, a konec už je naprosto ok. Ne každej dokáže natočit film s rouškama v lockdownu, aby měl nějakou úroveň. 60%.

Poldové a nemluvně (2020) (seriál)

Už jenom to, že v seriálu se vtipně upřednostňujou peripetie policejní rodiny, a to celkem vtipně, před prací kriminalistů, je jinaký, a v záplavě pořádně debilních kriminálek z miliónu zemí celýho světa je to osvěžující. Ovšem kvalita samotnýho seriálu trochu pokulhává. Dokoukal sem to za tři dny, ale chválit to ani nebudu. Slabší průměr. 50%.

Případ Roubal (2021) (seriál)

O kus lepší než Guru. Sice těch vypjatej scén ve filmu moc není, ale natočený je to fakt dobře. Jedinej, kdo mi moc nesedl, byla Dáša Veškrnová. Jinak pochvala. 80%.

Prázdnota (2020)

Ten začátek byl vskutku zajímavej, a zdálo se, že je zaděláno po dlouhý době na vskutku povedenej film s prvky mystiky, nadpřirozena a hororu. Nakonec z toho je psycho blbina, která byla dlouhá, a dost nepřehledná. Prior měl určitě velký ambice natočit film s přesahem, ale sám ani neví, co chtěl přesně točit. Asi nejlíp charakterizuje film a jeho přiblblost věta " Zachraň svět, zabij se". Dost příšerně rozvleklý. 30%.

Někdo na druhé straně (2020)

Odřený dvě hvězdy. Nejenom, že jsme podobnýho materiálu viděli už nespočítaně, tady je ještě strašení na úrovni nula. Finále je pak úplně mimo. Je to trochu tak, že když už režisér ve filmu neví jak zakončit, tak si hlavní hrdina kýchne, a zlo je fuč. Opravdu slušná debilina. 30%.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Řekl bych , že je naprostá pravda že poslední dvacetiletka minulýho století  je pryč. A s ní všechny ty skvělý filmy, který se tehdy točily. Já nebudu k tomuhle filmu nijak kritickej, protože mě to prostě smést ze stolu nejde. A když zazněj ty známý melodie, a objeví se ty naši slávou obestřený  hrdinové, začínám bejt naměkko. Je to pryč. Ale vždy si rád vzpomenu. A bavil sem se. 80%.

Národní házená (2022) (seriál)

Nejdřív sem vůbec tenhle seroš vidět nechtěl, ale nakonec prostě tuhle prču můžu jenom pochválit. Suchánka moc nemusím, ale těch vtipnejch scén je tady opravdu dost. Taková obrácená strana mince toho, co se tady servíruje. 70%. Možná časem jednu hvězdu přidám.

Hotel smrti (2019)

Aniž bych chtěl tvrdit, že je to nějaká sláva, určitě je to film na modrý čísla. Cage tady rozhodně vypadá nejlíp z několika jeho posledních filmů. Scénář dejme tomu není tak hrozně děravej jako některý jiný filmy, a dokonce dává vcelku smysl. Myslim že hodnotit filmy jeden jako druhej odpadem je nějakej druh úchylky, ale je to dost trapný. 40%.

Dávné rituály (2020)

Ten film byl za jednu zaprděnou hvězdu. Znovu potvrzeno, že to sekaj jak baťa cvičky, jenom aby měli obsah. Sračka, kde druhou hvězdu zajistila Kali z Kanálu. 30%.