12 hodin na odplatu (2022)

Zvladnul jsem polovinu, ale ani z těch čtyřiceti minut sem nezvládnul rozpoznat, co je to za žánr. Asi kokotmovie.10%.

Redeeming Love (2022)

Nakonec to i přes žánrovou odbočku nebylo vůbec špatný. Hlavní hrdinka byla nesmírně sympatická, takže jsem její osud prožíval s ní. V hlavní mužský roli bych si představoval o dost charismatičtějšího frajera, ale postupem času sem si zvyknul. Dlouhej film to byl jak prase, ale nakonec to uteklo. A co mě ještě zaujalo. Zaprvé to, kam se ubírá vzhled kdysi krásný Famke Janssen a pak to, že zřejmě v týhle době, a zejména v tomhle filmu abys kladnou , bezúhonnou postavu pohledal.  60%.

Pod rouškou temnoty (2022)

V tomhle filmu snad nejlíp fungovaly scény, kde nebyla žádná akce. Jinak slabota. A co filmu chybělo nejvíc. Scénář, a emoce.40%.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Příšerně mě iritoval Woody Harrelson i jeho jednooká kámoška. Navíc Woody zapoměl, že už nehraje ve filmu Takový normální zabijáci. Jeho výkon to dost připomínalo. Přízemní zápletka je dalším kamenem úrazu tohodle snímku. Jen průměr. 50%.

Shut In (2022)

DJ Caruso padnul asi taky na hlavu. Nezáživná, pomalá filmařina bez invence. Vlastně kromě sympatický maminky a její roztomilý dcery je ten film zcela o hovně.20%.

Poslední noc v Soho (2021)

Slušnej film od tak trochu jinýho režiséra. Jeho rukopis je poznat na sto metrů. Ale až na některý chvilky se mi to líbilo. 60%.

Eternals (2021)

Příšerně natočená pitomost, která snad nezaujme ani dětičky se slušným vkusem. Oblečky jsou hnusný, herci správňácky sebraný ze všech koutů světa (chybí Eskymák), a děj tak děsně sterilní, že sem od toho asi dvacetkrát utekl na WC. Jo, jasně, komiksy v globálu nesnáším, a těch pár vyjímek, který mám rád, a mám je doma ve filmotéce to vůbec nezmění. Jen mám strach, kam se ten dobře financovanej svět blockbusterů žene. Na tohle hovno bych nešel ani zadarmo.10%.

Černý krab (2022)

Film působí v současnosti bohužel hodně reálně. Začátek se skvělou atmoškou sliboval po oznámení plánu operace neskutečnou jízdu. Ta se ale nekonala v takový míře, jak sem čekal. Jo, jsou tam asi dvě nebo tři scény podle mýho gusta, ale jako celek podivný, s ne zrovna atraktivním koncem. Na druhou stranu pro Netflix spíš  lepší z toho, co poslední dobou stvořil. 60%.

Láska na špičkách (2021)

I přes to, že film mizernýho Zahrádky není nijak originální, ani nijak strhující, koukat se na něj snad i dá. A to zejména zásluhou Vicy, a skupině kašparů v čele s Kohákem.. Takže jednou stačí, ale budu tuhle kravinku šetřit, a ty tři hvězdy klidně dám. 50%.

Projekt Adam (2022)

Povodená zábava. Pro mě dokonce lepší než Free guy. Tentokrát spokojenost. 80%.