Godzilla tai Megaguirus: G šómecu sakusen (2000)

Oproti předchozímu dílu naprostá bomba. První půlka nic moc, ale jak příjde na scénu Megaguirus začnou se dít věci. Dělo na černé díry umístěné na družici, modýlky města, pěkné CGI, odvážná vojanda, mladý vědec, proradný boss. K tomu super souboj Godzilly s Megaguirusem (G dostavá nezvykle hodně naprdel), epická hudba samozřejmostí. Opět neříkám kdo souboj vyhraje, ale modří už vědí. Na závěr se nám dostane i na Godzilla sérii tuny patosu a vojanda v zapadajícím slunci spokojeně hledí na totálně zdemolované Tokio s kráterem velikosti Prahy uprostřed. Absolutní patos, naivita, demence, chcete-li; takže pro mně za 5*.

Údolí včel (1967)

Nejlepší český film všech dob.

Dünyayi Kurtaran Adam'in Oğlu (2006)

Jen za ty tři minuty na konci:) Jinak pro běžného uživatele a člověka neznalého turecké kinematografie jasný odpad.

Big Lebowski (1998)

Jednou bych to chtěl dotáhnout stejně hluboko jako Dude.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Totální béčková jízda! Už dlouho sem se takhle nebavil, vše je naprosto dokonalá béčkovitost - příběh, herci, kulisy, padouch a hrdina. Uvažoval sem, že dám 4*, ale za poslední záběr pod 5* jít nemůžu.

Rocky III (1982)

He's just a man, Rock, so be MORE man than him! Go get him; Eye Of the Tiger!

Rocky IV (1985)

Tohle není žádná exhibice, to je třídní boj!

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Ať se de kapitán Sparou vycpat, Dlouhej John Silver by ho zabil pohledem. Skvělý Charlton Heston spolu s úžasnou hudou tvoří jeden z nejoblíbenějších příběhů mého dětsví.