Grace (2014)

Nebýt toho, že byl film natočen z pohledu první osoby, tak by to byl jeden z méně povedených filmu o posedlosti. Díky tomuto faktu, ale získal další rozměr a film se jeví velmi dobře.

Díra u Hanušovic (2014)

Na tento film jsem se těšil a bohužel jsem byl velmi zklamán. Film je bez děje. Je to jakoby na několik týdnů někdo natáčel vesnický život a pak jej sestříhal do 100 minut filmu. Za pár vtipných scén hodnotím 30%.

Donšajni (2013) odpad!

Vydržel jsem 21 minut a dál to nejde. Menzel neMenzel musím dát odpad.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale i tak mě zklamal. Polívka měl nechat jedničku osamocenou. Té se stejně nemohl ani přiblížit. Dědictví je a bude jen jedno... Jednu hvězdičku jsem dal za pana doktora Ulricha :-)

Neviditelní (2014) (seriál)

Originální, vtipný a velmi zajímavý seriál. Příjemné překvapení.

Sviňák (2013)

Drsný film s několika zvraty a výborným Jamesem McAvoyem v hlavní roli. Ze začátku má film obrovské tempo a spoustu hlášek, kterým se od srdce zasměje snad každý. Ke konci trošku ztrácí dech a na můj vkus byl konec až moc zdlouhavý, šlo to řešit i rychleji. Režisér ale asi chtěl podtrhnout vývoj Sviňáka a ukázat i jeho lidskou tvář. Neočekával jsem to, ale dávám 75% --> 4*.

Obchodníci (2013) odpad!

Film o ničem... I když to má být komedie, tak jsem se nezasmál...ani těm trapným rádoby vtipům.

Pečený sněhulák (2014) (pořad)

Připomíná mi to Malou Velkou Británii - v českých podmínkách. Chtěl jsem dát 3*, ale že to NENÍ jako Tele Tele, tak dávám jednu navíc :-) "Chci se zabít." "Dejte si." "Co to bylo?" "Kyanid. Je to rychlejší než vlak..." :-D nebo "Smrt je v ČR nejčastějším způsobem odchodu ze života."

Vlhká místa (2013)

Hodně explicitní scény, od pohledu úchylná představitelka hlavní role, výborné úvodní titulky a šokující první scéna. Jinak dějově průměrný film, který si zasluhuje 70% -> 3*.

Bez návodu (2013)

Od filmu jsem nic nečekal, protože nikdy nevím, co od mexických filmů čekat a musím přiznat, že mě velmi mile potěšil. Spousta zvratů, vtipných scén a celkem nečekaný konec si zaslouží 75% -> 4*