• Krátkometrážní

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Neukamenujte mě, ale pro mě je tento seriál typickou ''slátaninou''... a je to škoda, protože dokud jsem se na to nepodíval věřil jsem tomu! Avšak humoru se nesměju, no a ty různé vraždy, zápletky a intriky... Kdepak, to opravdu není nic pro mě. Ani pořádná komedie, ani pořádné drama.

Táta na plný úvazek (2004)

Nebudu snižovat hodnocení pouze za to, že je to klišé. Protože se jednalo o opravdu milou podívanou u které jsem se docela dost nasmál... A dokonce i všichni herci byli sympatičtí, i když ze začátku jsem si říkal, že Ben Affleck asi pro tuto roli nebude to pravý ořechový, ale nakonec mi tam taky vůbec nevadil.. Ale dobrá, uznávám, že film je něco mezi 3 a 4* a možná tomu tak trochu nadržuju, ale to já těmto filmům docela rád, protože se podle mě kritizujou kvůli úplným blbostem (klišé, sentiment atd.) Takže u mě je to, dejme tomu takových 70%. :)

Madisonské mosty (1995)

Ano, celý film je klišé - tohle už jsme mnohokrát viděli... ale to nutně nemusí znamenat, že jde o špatný film, ba naopak. Tenhle film má totiž jakousi atmosféru, kterou mu mnoho jiných filmů může závidět! Nenudilo mě to vůbec a ty přirozené herecké výkony! Tohle se povedlo... Výborný doják, který mě osobně sice nedojal, ale moc příjemně se na něj koukalo. Dejme tomu, že takto si tedy představuju žánr ''Romantický''.

Je to i můj život (2009)

Největší doják, jaký jsem kdy viděl. Opravdu, doposud jsem u žádného jiného filmu necítil takový smutek, jako u tohodle. Je to snímek, který až skončí, tak na 99% budete cítit smutek taky - nedává žádné pozitivní poslání, prostě ukazuje tmavé stránky života, přesto velmi citlivě. Né, že bych vyhledával snímky, které u mě vzbudí smutné pocity, ale tenhle se opravdu povedl. Ano, hned na úvod se přiznám - brečel jsem skoro celý film, to se opravdu nedalo. Až se divím, jak se to takhle dojemně mohlo vůbec natočit. Tohle je tak emotivní film! Rád bych byl objektivnější, ale já mu nemůžu nic vytknout. Výborně zrežírované, nádherný soundtrack naprosto dokresluje atmosféru filmu a herecké výkony jsou skoro i neuvěřitelné. Cameron Diaz, kterou všichni odepisovali jen se objevilo její jméno, překvapila určitě i antifanoušky, byla výborná. Za zmíňku však stojí hlavně Abigal Breslin a Sofia Vassilieva, protože, co předvádí na svůj věk je vážně neskutečné. Hlavně se mi líbilo, jak film vypráví z pohledu všech členů rodiny. Prostě všechno fungovalo tak jak mělo, z tohodle filmu mi bylo fakt hodně smutno a tenhle doják se prostě opravdu povedl a naprosto splnil svůj účel. Někdy je asi potřeba se na tohle kouknout, pozměnit své hodnoty a uvědomit si, co je v životě opravdu podstatné... // Film jsem viděl již čtyřikrát a pořád u něj vnímám ten stejný, silný pocit... I když má kritiku poměrně dobrou, stejně jsou tu tací, kteří budou tvrdit, že je to citové, sentimentální vydírání a bla bla bla. Nezajímá mě to. Tento film mě opravdu hluboce zasáhl a ani neuvažuju nad nižším hodnocením... // Po pár negativních komentářích, kde se píše, že o proti knize je film dost slabý odvar, jsem si tedy sehnal i knižní předlohu a musím říct, že ji opravdu můžu doporučit. Ovšem přesto je film kvalitní adaptací (ač byl pozměněn konec) a já mu právem nechávám plné hodnocení. Někdy je silnější kniha, ale v nějakých momentech naopak bezesporu film.

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

Co to sakra bylo? Věděl jsem, že na první díl to asi mít nebude, ale stejně jsem čekal alespoň trochu menší slátaninu. Tam byl špatně snad úplně všechno. Absolutně zbytečný film..

Británie má talent (2007) (pořad)

Atmosféra této soutěže je prostě NEUVĚŘITELNÁ, mnohdy mám až husí kůži. Krom toho na některé talenty se koukám s otevřenou pusou a porota se mi také hodně zamlouvá..

Ideální zeť (2008) (TV film)

Tv film, který už jsme stokrát viděli, není to absolutně nic novýho, ale já o tom v odpoledních hodinách ani nějak nepřemýšlel a jako oddechovka to bylo docela i neškodné.. i když je pravda, že humor, herecké výkony a celkový dojem tak trochu někam zmizeli.. Slabší 2*..

Máma stávkuje (2002) (TV film)

No jo, důkaz, že né vždycky věřit celkovému hodnocení na čsfd. Víte, co mně se na filmu líbilo? Že byl opravdový. Naprosto pravdivý film, který se týká 80% rodin.. Samozřejmně, že by se to dalo natočit mnohem, mnohem lépe, ale já osobně jsem na toto téma prozatím nic neviděl, takže mi stačilo i toto ''naivní'' zpracování.. V tom filmu bylo možná víc, než tu ostatní lidi hodnotí.. Já osobně bych to jenom pojal jako Drama / Rodinný, protože pravdou je, že mě to ani jako Komedie nepřišla, nezasmál jsem se, spíše jsem si uvědomil, že ta máma, která ''stávkuje'' má sakra pravdu!

Moje rodina (2000) (seriál)

Mnoho legrace a výbornými a přesvědčivými herci..