Hon (2012)

Těžce koukatelnej snímek, ale velice dobře udělaný. Lidi jsou krysy

Hannibal (2013) (seriál)

Začalo to průměrně byt zajímavě, ale postupem času to jen a jen nabývalo na kvalitě. Seriál, který je pojat hlavně z psychologického hlediska a to co tam uvidíte, se vám možná nebude líbit. Hvězda navrch se neskutečné provedení vražd a Hannibalovu přípravu jídla. 1. a 2. série jsou opravdu skvostné, 3. už ztrácí dech a je roztahanější a pomalejší, seriálu taky škodí, že je Hannibal zavřenej a neschopen vlastním 'designů, každopádně the Red Dragon je taky pořádny psycho.

Terapie láskou (2012)

Tak tohle šlo naprosto mimo mě. Přemrštěně divny

Broadchurch (2013) (seriál)

Nejlepší britský detektivní seriál který jsem kdy viděl a jeden z nejlepších vůbec. Napětí, nefalšovanost postav a ještě k tomu to nádherné prostředí. Zvláště pak mě nadchla originalita, protože jsem se ani jeden z 8 dílů nenudil no a ten závěr byl opravdu šokující, ale svým způsobem nádherný. Nemůžu se dočkat 2. série.

Perníkový táta (2008) (seriál)

1. série - 70% 2. série - 80% 3. série - 80% 4. série - 90% 5. série (první polovina) - 100% // druhá polovina - 250%

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Ta kráva ani neví rozdíl mezi ČR a Čečenskem. Velmi dobré dokumentární drama se skvělou hereckou sestavou.

Až vyjde měsíc (2012)

Opravdu nádherná podívaná a skvostní mladí herci, především Kara se projevila jako opravodvá femme fatetale i přes svůj nízký věk. Anderson umí

Vražedná dohoda (2013)

Crazy biatches! Hezky se na to koukalo, ale to je asi tak vše. Nic originálního. Madeline si aspon zkusila něco jiného po Californication.

Fosterovi (2013) (seriál)

Velmi kvalitní pilot a určitě tomu dám šanci i nadále. Klasická produkce ABC Family. // Už po 4 dílech musím označit tuto show za mou 'guilty pleasure'.