Marilyn má černé oči (2021)

Asi 3,5 hvězdičky.  Moc sympatičtí herci a moc hezký námět. Jen těch vtipů by to sneslo víc.

Jeff Dunham: Controlled Chaos (2011) (pořad)

3.5*. Smala jsem se hodne, ale bylo hodne hluchych mist, chtelo by to trochu zkratit. Ale jinak je obdivuhodne, jak umi brichomluvit, tam je opravdu svetova spicka

Thor: Láska jako hrom (2022)

Viděno v kině. Mě se to moc líbili. První 2/3 jsou hláška za hláškou a bere se to hodně sebeironicky a s nadhledem.  Před koncem je to trochu moc emocionální, ale ještě pořád jakštakš na snesitelné hraně.  Konec jsem úplně nepochopila, a úplně to ani nedává smysl, ale asi s tím dokážu žít.

Modlit se, poslouchat, neodmlouvat (2022) (seriál)

sledovala jsem to jako kulisu... coz byla mozna castecne chyba a castecne to tak do poloviny tak nejak stacilo,.... ale od pulky tretiho dilu, fuha,... ti se toho teda neboji. Docela dost sileny nahled na pedofilii uvnitr sekty.

Román pro pokročilé (2019) odpad!

dyl, jak 10 min se vydrzet nedalo. Nakonec jsem u toho uslo a po chvili me to zaclo v pravidlenych intervalech tak akorat budit ze spanku, tak jsem vedela, ze todle asi nedokoukam :-D

Protivný sprostý matky (2022) (pořad) odpad!

bohuzel i kdyz se to tvari strasne cool a moderne a nadcasove, tak to silene klouze po povrchu. Plno stopaze je vata, informacni hodnota zadna. Koukla jsem na dil o porodech a Matky versus šok... a bohuzel jsem se nic moc nedozvedela, a pripada mi to jako ztrata casu. Pro pocit, ze sedim nekde s kamaradkou na kafi, mozna... ale to radsi fakt zajdu s tou kamaradkou, protoze ta mi narozdil od tohoto poradu rekne neco, co je i prakticke a vyuzitelne.

Batman (2022)

3.5* … rozhodne by to potrebovalo lepsi strih. Ale jinak herci uveritelni, kamera pekna, scenar v pohode. Jen uz jsem asi rozmazlena netflixem

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Nejsem absolutně cílovka ať již scénáře, tak stylu humoru. Ale párkrát jsem fakt vyprskla smíchy. Bohužel prostě todle není můj šálek čaje, ikdyž chápu, že v tomto žánru se jedná o nadprůměrnou záležitost.

Encanto (2021)

Hezka animace, ale cele to bylo docela roztahane. Rozhodne by meli zkratit stopaz. Byli jsme na tom v kine a deti v sale mely celkem provlem udrhet pozornost. Behem zbytecnych pisni se pak hromadne zvedaly, aby odchazely curat na zachod. Pointa byla fajn, moderni, ale ne ideologicka,..ale taky dost roztahana. Ale slza ukapla.

Rodiče napořád - Jiřina (2017) (epizoda)

na konci i slza ukapla. Fuha, jak ta pani do toho dokaze davat 110%, to je neuveritelne.