Marta a Věra (2014) (seriál) odpad!

Kór ve srovnání se Čtvrtou hvězdou. Prostě špatný, fakt špatný..

Sametoví vrazi (2005)

Docela to šlo, ale určitě to šlo uchopit líp. Dolanský a Dlouhý to drží. Ale co ta dramaturgie?!

Fair Play (2014)

Judit dobrá, ale na atletku docela oplácaný nohy. Josefíkový mohli dát výraznější roli v ději, než jen 38 naběhaných km a 4 odříkané věty. Geislerový už asi 458. role starostlivé maminky (pořád to hraje stejně). Top byl Ondra Malý. Celkově to ale působilo kompaktně a splnilo to očekávání. Bohužel už od začátku bylo jasný, že ať to skončí jakkoli, olympiády v 84' se naši stejně nezúčastnili. P.S. Co na to asi řekne naše supr čupr světová rekordmanka Kratochvílová Jarmila s Helenkou Fibingerovou..?

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Lepší jak jednička, která mě vůbec nebrala. Tohle jsem docela příjemně skousl. Uvidíme, co na to další díl. Herecké výkony se taky posunuly.

V lepší společnosti (2010)

Až moc nejasností, nelogických činů, které vlastně ani nekorespondují s fakty. Ryan perfektní, s Kirsten jsem zas až tak moc odvařenej nebyl, jak většina tady.

Na život a na smrt (2013)

Respekt. A i když jsem to na konci trochu patetický čekal, dostalo mě to i tak.

Podfukáři (2013)

Čekal jsem spíš něco na způsob Dannyho parťáků s trochou mystery, ale překvapilo mě to. Na můj vkus málo logiky. Nic, co si pustíte znova. Pobaví vás to a donutí si popřemýšlet, ale přehršel iluzí nedá dohromady kompaktní celek stejně jako zvláštně střiženej konec.

Martina Sáblíková - Sama proti času (2013)

Komentáře tý (zřejmě) spisovatelky námětový knihy jsou úplně navíc. Jinak před Martinou všechny klobouky dole, to je samozřejmost.

Jeepers Creepers (2001)

První dvě třetiny z mýho pohledu výtečný, ta atmosféra, co se vznášela ve vzduchu, byla povedená. Nicméně pak to šlo od desíti k pěti, a člověku už možná trošku cukaly i koutky.