Nic nás nerozdělí (2012)

Ne, tohle fakt není film na červený čísla. Jedna hvězda z respektu k rodině, druhá pro Naomi Watts. Jinak McGregor jakoby právě přijel z divadla Pod Palmovkou, kde dělal Čundrcountry šou pro osamělé pětačtyřicátnice. Cesta matky a syna do Středozemě (ano, i na prsten tu dojde), je nejpoutavější částí filmu. Když přijede do nemocnice i táta, prsteny se střetnou, dvě hodiny jsou pryč, a vy zjistíte, že vrchol filmu byl už před hodinou a půl.

Vejška (2014)

Fakt dobrý. Mádl upevnil pozici nejlepšího mladýho herce. Josefíková klasicky zahrála 70% role očima, Bydžovská opět výkon na Českýho lva a kvituju i větší prostor pro Jana Krause oproti Gymplu. Před shlédnutím jsem byl zklamanej z krátký stopáže, ale jsem rád, že to není nijak uměle natahovaný. Vizuálně taky zpracováno na jedničku.

REC (2007)

Tak tohle byla kolosální blbost. Horší film jsem snad v životě neviděl. Hlavní hrdinka nesympatická od začátku, navíc blbá jak nevím co. Jedna hvězda je ze soucitu a za asi pět vteřin v závěrečný scéně, kdy jsem se poprvý a naposled lekl. Nepromarnite svůj čas s tímhle!!

Daredevil (2003)

Svižná letní oddychovka, nic víc. Colin Farrell aka Zdenda Izer parádní.

Dlouhá cesta (2002)

Přijde mi to docela dost toporné. Ale vcelku pěkné a dojemné.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Logan to drží, oblíbil jsem si ho už ve Stuck in love. Tyhle role mu sedí. Za to Watson, to je fakt hrůza. Hraje hrozně, hrbí se a s těmi vlasy vypadá jak sešlý valach.

Sedm psychopatů (2012)

Film splnil přesně to, co jsem od něj čekal a chtěl. Akční, svěží s občasným pousmáním. Absurdita mě chvilkama dostávala do kolen. Co jsem nepobral, tak to byly dialogy v poslední čtvrthodině. Film byl v první polovině naprosto skvělý,ale ke konci už mu docházel dech. Ve výsledku ale dokázal zpříjemnit odpoledne.