mokki5

mokki5

Miroslav Renát

Česko

• 19.7.2020  21:28

Filmů které ukazují jaký mají handycapovaní lidé život, s čím vším se musí dnes a denně potýkat, je spousta ale takový film kde si tvůrci dokáží příjemně z toho udělat legraci tím že z vozíčkářů udělají zabijáky na kolečkách, to už je opravdu něco. A já velmi oceňuji takovýto originální nápad že to zkrátka není jen vyprávění o životě takových lidí ale že je to i okořeněno slušnou akcí. Navíc když vezmu v potaz fakt že minimálně jeden z hlavní trojice je skutečně vozíčkář tak na vrch musím zatleskat za skvělý výkon, který předvedl

• 8.6.2020  12:29

Jediné asi co tu na celém filmu bylo alespoň trochu koukatelné byli souboje, které ale v podstatě ani nepředvádí hlavní hvězda Dacascos, což člověka zamrzí... až na pár vyjimek. Jinak je to amatérsky natočená týmovka. Příběh byl zajímavý - pro mě - asi tak první cca pů hodiny a pak jakoby veškerý scénář šel úplně pryč a sledujete pouze partu která po sobě střílí neskutečně chaoticky a nepřehledně.

• 19.5.2020  09:33

Narovinu říkám, že mě tento film zklamal. Zhruba do poloviny se to tvářilo jako povedená komedie se slušným obsazením, kdy mi ani nevadili pánové z Chorvatska. A já se do té doby bavil a ne jednou se i pořádně zasmál. Jenže závěr filmu začal být opravdové drama, kdy mi to chvílemi připomínalo film Bez dcerky neodejdu. Ne tohle opravdu já od dobrého filmu, který má být primárně komedií, nečekám. 40%

• 24.4.2020  13:03

Toto je prostě umělecké dílo v rámci akčního žánru. Film má prostý příběh, dokonalou akci a správně nabušenýho Hemswortha, kterýmu tahle role padla jako šitá na míru.

• 14.4.2020  14:28
    Bloodshot (2020)

Na Dieselovy poměry celkem dobrý film. Ono od někoho kdo se točí v jedné jediné sérii a nic jiného natočit nedokáže je to celkem milé překvapení.

• 7.4.2020  15:07
    Spolu z domu (TV pořad) (2020)

Já to ani nehodnotím protože to vlastně celkem chápu... Toto byl ukázkový příklad toho, co se stane, když člověk sedí doma, nikam nemůže a začne se nudit. Je jasný, že to pořádně leze na mozek

• 12.3.2020  21:04
    Kill'em All (2017)

Přirovnal bych to k hodně opravdu hodně béčkové Smrtonosné pasti, ono totiž se od toho fakt nedá moc očekávat. Jenže tu máte tři staré známé herce ze starých dobrých videofilmů a už jen z nostalgie nemůžu tento film odsoudit

• 5.1.2020  12:18
    Anna (2019)

Film v podstatě táhnou především tři známe tváře z nichž dvě už dobře známe ze série FaF a ten třetí pochází coby psychopat z Batmana... ti jsou tu jakýmsi lákadlem ale co se obsahu jako takového týče, není to nic co bychom vlastně už neviděli. Vlastně i hlavní protagonistka tu není ani za tu hlavní tahounku, protože a především tu jde o tahanici mezi KGB a CIA ona už je v podstatě jen postranní osoba která to všechno dokonale organizuje až se do toho občas zamotáte. Naštěstí tu máme téměř po každém dějovém úseku flashback s dovysvětlením jinak by se v tom nebohý divák asi ztratil. Mám rád ženy, které se v akčních filmech objevují nejen jako společnice/pomocník těch chlapů - agentů zabijáků, ale už i ony sami dokáží vzít za pořádnou akci.

• 26.12.2019  14:43

Nejedná se o špatný film, vůbec ne. V kině to byla příjemná zábava, která ovšem narozdíl od předchozího dílu nepřináší nic nového. V podstatě na chlup totožný příběh jen se odhrávající v jiných lokacích. Ve výsledku tedy dobré ale naprosto zbytečné pokračování.

• 9.12.2019  11:25
    Noc v Myší díře (amatérský film) (2012)

Člověk který má rád Brno, noční Brno ještě víc a k tomu ještě dost holduje akčnímu žánru (což já jsem) nemůže dát jinak než pět hvězd. Díky za příjemné pokoukání

• 6.12.2019  16:50

Tenhle film má jednu velkou výhodu a zároveň problém v jednom: Souboje. Jistě jde o bojový film takže bitky jsou potřeba a souboje jsou opravdu dobře natočené. Jenže potíž je že akce je v podstatě nepřetržitá souboje jsou každou chvíli až to ve finále přebíjí už tak slabý příběh. Potěší opět účast JCVD který ale mohl mít o trochu více prostoru dokonce oproti předchozímu filmu se mi i zdá že ho má snad ještě míň.

• 12.11.2019  17:59

Dacascos natočil už i lepší filmy.... ale i horší. 45%

• 9.10.2019  22:02
    Don Matteo (TV seriál) (2000)

Příjemný seriál ale taky jen díky Terenci Hillovi. Pokud nejste fanouškem dua Spencer/Hill pak vás tento seriál zklame...

• 24.9.2019  15:32

Když Sly psal Homefront tak v tom měl i hrát nakonec tu hereckou štafetu předal Stathamovi. No, a ted, když jsem odcházel z kina po novém Rambovi. Nemohl jsem se zbavit pocitu že Stallone zkrátka vytáhl tehdejší scénář k Nevyřízenému účtu a krapet ho přetvořil jako těsto na cukroví. Zápletka "rodičovská odplata" klasicky zůstala jen přilil pár hektolitrů krve, Jamese Franca a jeho fetpartu vyměnil za mexikánce a nechal to několik let péct, než se rozhodl nového Ramba vytáhnout z trouby. A ono to překvapivě na mě fungovalo a odcházel jsem s hřejivým pocitem spokojenosti.

• 1.8.2019  12:35

Hobbs a Shaw u mě navždy zůstane ve znamení Samojské nakládačky to byl totiž ten pravý akční zážitek který já od akční kinotrháku čekám. Další věc je že každá generace má svoje zamilované duo jako byl Spencer a Hill nebo Stallone a Schwarzenegger no a dnešní doba má Rocka a Stathama. Ti dva se už v osmičce skvěle doplňovali jak v akci tak i v hláškách a tenhle film je taková ta koruna navrh, třešnička na dort. Přepálená akce nulový scénář z původní série zůstali a já díky za to, tak už je to zaběhnuté, už to tam patří a mrzelo by mě kdyby tomu tak nebylo i tentokrát

• 13.7.2019  21:51

Film je na můj vkus moc citově založený, na tu romanci si myslím že se tu nějak zbytečně tlačí a osobně bych to tam ani nepotřeboval ale není to až takový auvajs aby musel tento film utrpět na mém hodnocení. Jinak ten film je podle mě perfektní po všech stránkách. Příběh dobře a svižně vyprávěný akce přehledná nepřetržitá a ani chvíli nenudí. Film se také opírá o perfektní herecké obsazení a dokonale vytvořené efekty.

• 30.6.2019  12:47

Viděl jsem to v italštině takže dialogy šli poněkud mimo mě ovšem díky lokalitě kde se film odehrával všechno působilo velice příjemně a mělo to i pár úsměvných momentů. Terence má pořád ještě to staré dobré svoje charisma a klobouk dolů i za pár překvapivých jemu typických bitek. Za mě milý nenáročný film na který jsem se podíval moc rád a těším se na to až se to unás odvysílá, snad někdy. Rád se na to podívám znovu

• 14.6.2019  18:28

Tedy zatím žádný film ze Scoobyho světa nebyl žádný trhák ale vždy to byla přinejmenším zábava. Tohle byl mírně řečeno úlet bez nápadu a šťavy. A tak aspoň z nostalgie k původní partě jsem dneska přivřel oči

• 27.5.2019  18:41
    Lukas (2018)

Spíš než akční film se jedná o realistické krimidrama s prvky thrilleru, a všechno dokonale doplňuje temná ponurá atmosféra, Dokonce i ta Van Dammova typická únava sem pasuje jako šitá na míru. Zkrátka film který je pro Leclercqa řekněme klasická a naopak pro filmografii JCVD je Lukas příjemnou změnou, kde vlastně ukazuje že umí i celkem dobře hrát a ne jen kopat a mlátit.

• 13.4.2019  09:26

Jediným plusem tohoto filmu je JCVD a jeho "ucházející" fight, jinak ten film nezachrání ani jeho mizerně hrající dcera.

• 9.1.2019  19:30

Svým způsobem dobrá ale jinak uplně zbytečná kopie tak úžasné tvorby.

• 26.12.2018  11:26
    Kung fu Yoga (2017)

Je to dobrý film, ovšem je jasný že všechny ty exotické lokace a efekty zastírají úplně Béčkový scénář. Akce tak akorát humoru už trochu míň. 53% a to ještě s odřenýma ušima

• 18.10.2018  16:44
    My jsme andělé (TV seriál) (1997)

Příjemný seriál kde sice není zas taková sranda ale Spencer rozdává pěsti jednu za druhou takže já jsem spokojený a i mile překvapený

• 28.9.2018  14:14

Inu když se řeklo že se Goldblum vrátí do Jurského parku čekal jsem od toho mnohem víc než jen účast v prvních a posledních 5 minutách filmu, což je docela zklamání. Jinak je to další slušný příspěvek ze světa Diníků se zajímavým finále který nijak neztrácí na kvalitě ani tempu oproti prvnímu dílu.

• 17.9.2018  18:33

Na Černou vodu je třeba pohlížet trochu s přimhouřenýma očima, protože ani Van Dammovi ani Lundgrenovi poslední filmy za moc nestojí. Tenhle počin řekl bych že má i štěstí v tom že má určitý nádech 80.90. let. Co na tom že se nejedná o kdovíjaký scénáristycký superdílo...? Počáteční přestřelka film docela dobře nastartovala a konec je takové malé překvapení. To, co je mezi tím je nenáročná akce na nedělní odpočinek, která určitě neurazí.

• 4.9.2018  10:08

Jedna hvězdička za těch pár minut Stalloneho a Bautisty. Jinak opravdu musím říct že jsem se nešel dívat do kina na partu amatérů někde pod zemí. Tohle si první Plán útěku fakt nezasloužil a dodnes nechápu jak něldo jako Sly mohl do něčeho takového jít

• 24.8.2018  09:44

Film se celou dobu tváří strašně lacině a taky že je. Chytat démony jen tak do sítě nebo aby vás démon posedl jen proto že střelíte někoho jiného posedlého... To je slabý. Je to ale Dolph a na jeho "kvality" je to dobrý průměr, občas zábavný a na jedno podívání bohatě stačí

• 19.8.2018  22:39
    Tomb Raider (2018)

Herní předloha nové Lary mě úplně dostala :-) A tak jsem byl i na film zvědavej protože mě původní Tomb Raider s AJ nikdy nezaujal, nebavil a celkově jsem rád že si na něj ani nevzpomenu. Herní a i ten filmový restart se však celkem povedl. Film na ději dost ubral ale to mi nevadí protože to dotáhli celkem slušné souboje. Ostrovní prostředí zaujme a finále - ačkoliv jsem si ho představoval jinak - je zajímavý a zábavný.

• 19.8.2018  08:53

Hezká vzpomínka na Paula a příjemné nakouknutí do jeho života :-)

• 18.8.2018  17:15

Marvelovka jako každá jiná akorát hvězdnější akčnější zábavnější... Těšil jsem se na to jak se tu veškeré postavy vejdou do takové pecky a inu vyšlo to plus ještě to pošťuchování mezi Starkem a Star-lordem je pro mě skutečná pecka navíc. Filmu však po celou dobu kraluje Thanos a já už se teď těším na vyvrcholení všeho toho co nám tenhle film představil. Přestože mě konec filmu krapet mrzí ani teď mě to jako velkého fanouška nenechává v klidu a po prvním kouknutí v kině stále dumám nad teoriemi jak to všechno nakonec bude.