mokki5

mokki5

Miroslav Renát

Česko

• 9.1.2019  19:30

Svým způsobem dobrá ale jinak uplně zbytečná kopie tak úžasné tvorby.

• 26.12.2018  11:26

Je to dobrý film, ovšem je jasný že všechny ty exotické lokace a efekty zastírají úplně Béčkový scénář. Akce tak akorát humoru už trochu míň. 53% a to ještě s odřenýma ušima

• 18.10.2018  16:44
    My jsme andělé (TV seriál) (1997)

Příjemný seriál kde sice není zas taková sranda ale Spencer rozdává pěsti jednu za druhou takže já jsem spokojený a i mile překvapený

• 28.9.2018  14:14

Inu když se řeklo že se Goldblum vrátí do Jurského parku čekal jsem od toho mnohem víc než jen účast v prvních a posledních 5 minutách filmu, což je docela zklamání. Jinak je to další slušný příspěvek ze světa Diníků se zajímavým finále který nijak neztrácí na kvalitě ani tempu oproti prvnímu dílu.

• 17.9.2018  18:33

Na Černou vodu je třeba pohlížet trochu s přimhouřenýma očima, protože ani Van Dammovi ani Lundgrenovi poslední filmy za moc nestojí. Tenhle počin řekl bych že má i štěstí v tom že má určitý nádech 80.90. let. Co na tom že se nejedná o kdovíjaký scénáristycký superdílo...? Počáteční přestřelka film docela dobře nastartovala a konec je takové malé překvapení. To, co je mezi tím je nenáročná akce na nedělní odpočinek, která určitě neurazí.

• 4.9.2018  10:08

Jedna hvězdička za těch pár minut Stalloneho a Bautisty. Jinak opravdu musím říct že jsem se nešel dívat do kina na partu amatérů někde pod zemí. Tohle si první Plán útěku fakt nezasloužil a dodnes nechápu jak něldo jako Sly mohl do něčeho takového jít

• 24.8.2018  09:44

Film se celou dobu tváří strašně lacině a taky že je. Chytat démony jen tak do sítě nebo aby vás démon posedl jen proto že střelíte někoho jiného posedlého... To je slabý. Je to ale Dolph a na jeho "kvality" je to dobrý průměr, občas zábavný a na jedno podívání bohatě stačí

• 19.8.2018  22:39
    Tomb Raider (2018)

Herní předloha nové Lary mě úplně dostala :-) A tak jsem byl i na film zvědavej protože mě původní Tomb Raider s AJ nikdy nezaujal, nebavil a celkově jsem rád že si na něj ani nevzpomenu. Herní a i ten filmový restart se však celkem povedl. Film na ději dost ubral ale to mi nevadí protože to dotáhli celkem slušné souboje. Ostrovní prostředí zaujme a finále - ačkoliv jsem si ho představoval jinak - je zajímavý a zábavný.

• 19.8.2018  08:53

Hezká vzpomínka na Paula a příjemné nakouknutí do jeho života :-)

• 18.8.2018  17:15

Marvelovka jako každá jiná akorát hvězdnější akčnější zábavnější... Těšil jsem se na to jak se tu veškeré postavy vejdou do takové pecky a inu vyšlo to plus ještě to pošťuchování mezi Starkem a Star-lordem je pro mě skutečná pecka navíc. Filmu však po celou dobu kraluje Thanos a já už se teď těším na vyvrcholení všeho toho co nám tenhle film představil. Přestože mě konec filmu krapet mrzí ani teď mě to jako velkého fanouška nenechává v klidu a po prvním kouknutí v kině stále dumám nad teoriemi jak to všechno nakonec bude.