Čtyřlístek - Kamarádi z Třeskoprsk (2024) (epizoda)

První film byl příjemné překvapení, až na tu otřesnou animaci a otravný product placement. Druhý film se z předchozích chyb poučil, ale zase měl béčkovější vyprávění. Seriál Čtyřlístku sluší nejvíce, protože se nejvíce přibližuje svým komiksovým předlohám.

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

Bylo to šílený, střeštěný a pitomý, ale správně pitomý - tak, jak je u Strážců galaxie zvykem. Místy to i chytne za srdíčko :) Ze všech vánočních speciálů, co jsem kdy viděl určitě nejpovedenější. Jsem rád, že to upustilo od akce, nebo ji alespoň stáhlo na minimum a vsadilo na pohodovou atmosféru.

Přeživší (2021)

Tak jsem chvíli přemýšlel, zda dát filmu odpad! za jeho celkové provedení, nebo dát plných 5***** za ten úvodní komentář v rádiu - ten je vzhledem k dnešní době prostě bombovej.

Takoví normální vozíčkáři (2016)

Filmů které ukazují jaký mají handycapovaní lidé život, s čím vším se musí dnes a denně potýkat, je spousta ale takový film kde si tvůrci dokáží příjemně z toho udělat legraci tím že z vozíčkářů udělají zabijáky na kolečkách, to už je opravdu něco. A já velmi oceňuji takovýto originální nápad že to zkrátka není jen vyprávění o životě takových lidí ale že je to i okořeněno slušnou akcí. Navíc když vezmu v potaz fakt že minimálně jeden z hlavní trojice je skutečně vozíčkář tak na vrch musím zatleskat za skvělý výkon, který předvedl

Balkánská pomsta (2017)

Přirovnal bych to k hodně opravdu hodně béčkové Smrtonosné pasti, ono totiž se od toho fakt nedá moc očekávat. Jenže tu máte tři staré známé herce ze starých dobrých videofilmů a už jen z nostalgie nemůžu tento film odsoudit

Noc v Myší díře (2012) (amatérský film)

Člověk který má rád Brno, noční Brno ještě víc a k tomu ještě dost holduje akčnímu žánru (což já jsem) nemůže dát jinak než pět hvězd. Díky za příjemné pokoukání

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Hobbs a Shaw u mě navždy zůstane ve znamení Samojské nakládačky to byl totiž ten pravý akční zážitek který já od akční kinotrháku čekám. Další věc je že každá generace má svoje zamilované duo jako byl Spencer a Hill nebo Stallone a Schwarzenegger no a dnešní doba má Rocka a Stathama. Ti dva se už v osmičce skvěle doplňovali jak v akci tak i v hláškách a tenhle film je taková ta koruna navrh, třešnička na dort. Přepálená akce nulový scénář z původní série zůstali a já díky za to, tak už je to zaběhnuté, už to tam patří a mrzelo by mě kdyby tomu tak nebylo i tentokrát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Film je na můj vkus moc citově založený, na tu romanci si myslím že se tu nějak zbytečně tlačí a osobně bych to tam ani nepotřeboval ale není to až takový auvajs aby musel tento film utrpět na mém hodnocení. Jinak ten film je podle mě perfektní po všech stránkách. Příběh dobře a svižně vyprávěný akce přehledná nepřetržitá a ani chvíli nenudí. Film se také opírá o perfektní herecké obsazení a dokonale vytvořené efekty.

Temné hlubiny (2018)

Na Černou vodu je třeba pohlížet trochu s přimhouřenýma očima, protože ani Van Dammovi ani Lundgrenovi poslední filmy za moc nestojí. Tenhle počin řekl bych že má i štěstí v tom že má určitý nádech 80.90. let. Co na tom že se nejedná o kdovíjaký scénáristycký superdílo...? Počáteční přestřelka film docela dobře nastartovala a konec je takové malé překvapení. To, co je mezi tím je nenáročná akce na nedělní odpočinek, která určitě neurazí.