Pixote: A Lei do Mais Fraco (1980)

Už dlouho jsem neměl takovou potřebu vypnout film, tak jako tady. Nejde o to, že by to bylo vyloženě špatný, ale je to po psychické stránce neskutečně nechutný. Smutný pohled do světa reality.

Cidade dos Homens (2007)

Film je pokračováním seriálu a nenavazuje na Známější Město Bohů!.Pokud znáte seriál, tak tohle se vám bude zaručeně líbit.

Cidade dos Homens (2003) (seriál)

Seriál se zaměřuje více na běžný život a dospívání ve favale, což je sice něco jiného než jsem čekal, ale také jsem to vřelo uvítal, přeci život není jenom o přestřelkách a o válkách gangů, ale také o tom jak člověk chce ztratit panictví či jak sehnat peníze, aby jste vychovávaly své děti.Velmi kvalitní seriálový "menší bráška".

Old Boy (2003)

Už jen za tu dokonalou pointu musím dát plný počet!. Moje doporučení je: nezjišťujte si žádné informace o filmu a nejlépe se na něj(pokud jste ho ještě neviděly) hned podívejte, stojí to za to!

Tokyo Gore Police (2008)

Vůbec nevím o čem to bylo. Je to strašná a naprostá pičovina, ale u které jsem se neskutečně bavil a dokázal jsem si jí naplno užít s pivem v ruce a záchvaty smíchu. Film, který určitě není pro všechny diváky, ale nebere se to vůbec vážně a chce to hlavně jenom bavit, což u mě svůj účel splnilo.

Vzpoura ve věznici Carandiru (2003)

Brazílie mi dokazuje, že je filmovým mistrem v Latin Americe. Upřímně se divím, že film není známější, protože já jsem se nemohl odvrátit od obrazovky. Děj je prvně poskládaný s příběhu vězňů o tom, jak se o ni dostali do věznice, i když jejich vyprávění není radostné a většinou jsou v celách zaslouženě, tak, cítíte, že ve vězení panuje klid a všechno si jde svým životem, a jelikož je před bouří největší klid, tak se vše zvrtne nepokojemi a masakrem policie,kteří si naprosto užívají své řádění. Pro mě naprosto dokonalý film.

Elitní jednotka (2007)

Když se zeptáte kohokoliv z Brazílie, tak vám řekne,že tohle je nejlepší film z jejich země a není se čemu divit, protože pro mě je to jeden z nejlepších filmů vůbec.

Ônibus 174 (2002)

Téma rozhodně zajímavé, ale délka dokumentu, mě jenom uspávala.

Ring (1998)

začátek a výborný konec, jsou ukázkou dokonalého hororu, bohužel část mezi tím, je více krimi něž horor, a žánr krimi nemám, až tak v lásce.

Delírios de um Anormal (1978)

Halušky, halušky a halušky. Nápad je sice originální, jenomže pořád opakující se scény, z předešlých filmů, začínají po chvíli nudit. Myslím, že tohle je zrovna film, kde schvaluji, aby se na něj natočil remake,