Jana Eyrová (2011)

Úchvatně ponurá atmosféra, působivé prostředí i herecké výkony a 120 min uteče jako nic! Velmi milé překvapení.

Bio Ráj (1988)

Po dlouhé době jsem ohodnotila film 5*. Laskavý Philippe Noiret, rošťácký Salvatore Cascio a nádherná hudba Ennia Morriconeho. První půlka filmu se mi líbila určitě víc a bylo mi líto, že postava Tota v průběhu děje stárla. To zapálení pro film už nemělo v podání dalších představitelů Tota takové kouzlo jako když ten malý kluk nakukoval přes rameno Philippa Noireta... Pro mě bylo sledování tohoto filmu úžasným zážitkem!

Nebeské dny (1978)

Kamera velmi zajímavá, ale děj mě spíš nudil než bavil.

Zdrojový kód (2011)

Ukázky v kině mě moc nezaujaly, čemuž se po shlédnutí filmu docela divím. Dějově trošku monotónní - cesta vlakem snad až na konec světa a sem tam výbuch, ale díky maximální snaze o využití 8 minut k "záchraně světa" se člověk u toho cestování vůbec nestihne nudit. Možná inspirace pro ČD, jak by mohl vypadat "průměrný" vlak...

Hanele (1999)

Krásná hudba Petra Hapky výborně dokreslovala atmosféru filmu - on prostě umí!

3 (2010)

Trojka to byla tedy pořádná... Lehce šokující, lehce výtvarné, lehce vědecké. Každopádně originální. Určitě nehodné odsouzení.

Varieté (2010)

Místy mi to hodně připomínalo Chicago - jak scény, tak kostýmy a styl hudby. Chicago bylo ale po všech stárnkách lepší - příběh, scénář, hudba, obsazení. I když zpěv Aguilery a Cher je úžasný, je pro mě Varieté spíše průměrné.

Don Bosco (2004) (TV film)

Bohužel mi celý film přišel jako jihoamerická telenovela. Životopisně jistě zajímavé, ale proč tak přeslazené?

Idioti (1998)

Jeden velký experiment. Velmi nápaditý a zajímavý. Místy smutný, místy odpudivý. Pro mě třetí setkání s Trierem a i tentokrát zaujal.

Katka (2009)

Taková hezká holka a co z ní zbylo...:o(