Tatínek (2004)

Úžasný snímek! S citem, úctou a moudrostí podaný život Zdeňka Svěráka. Je až neuvěřitelné, že takový člověk ještě existuje v dnešním světě. Klobouk dolů!

Hotel pro cizince (1966)

Opravdu prapodivný film. Všichni vypadají trochu jako blázni. Člověk neví, co si má o všem myslet. Jen jedno je jisté: Petr Čepek podal hned ve svém prvním filmu mistrovský výkon.

Hasta el silencio (2008)

No, je vidět, že jiný kraj, jiný mrav. Čím se někdo dokáže bavit, to je až neuvěřitelné. Ale jinak zajímavě natočeno, to se musí nechat.

Láska nebeská (2003)

Zajímavá směsice příběhů, štěstí i smutku. Někdy mi bylo postav ve filmu opravdu velice líto... ale takový je život.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Jsem ráda, že mou nejoblíbenější hračkou byl plyšový ježeček a ne medvěd... Jsou to pěkný bestie!

Občanský průkaz (2010)

Z mého pohledu paráda! Bavila jsem se od začátku až do konce (i přes bolest hlavy). Čtyři hlavní postavy byly jednoduše skvělé - výborně napsané a ještě lépe zahrané - více takových neherců! A ty jejich mařeny:oD Aňa Geislerová bezchybná, Martin Myšička pro mě potvrdil to, co předvedl v Karamazových - že je prostě dobrej.

Uprchlík (1993)

Chvílemi to na mě působilo jako kdyby v USA nežil nikdo jiný než policajti. Těch tam musí být několikanásobně víc než civilistů. Jsou jich plné ulice, plné nemocnice, pak i plné kanály... a všem to ve filmu připadalo normální, nikdo se nedivil, oni ani nepůsobili dojmem, že by někoho hledali. Tak to tam asi tak chodí, no. Ale Ford byl vážně dobrej, dost dobrej. I tak ale "nezájem" a za policejní "přebytky" za 4!

Sociální síť (2010)

Co dodat. Zajímavé. Pro nudu nebyl vůbec žádný prostor. I přesto se pro mě ovšem nejedná o film, který bych si pustila vícekrát.

Kuky se vrací (2010)

Loutky a nápaditost tvůrců byly jednoduše skvělé, originální, vtipné. Svět loutek pro mne zcela převýšil prostor, který byl věnován živým hercům. Ve výsledku bych se tak bez hraných pasáží klidně úplně obešla.

Gilda (1946)

K filmu mě přivedlo hudební uskupení Pink Martini, které hraje upravenou skladbu "Amado Mio", jejíž původní verze zazněla ve filmu. Zajímalo mě, jak původní verze písně zněla a můžu říct, že vůbec ne špatně. K filmu samotnému: rozhodně jeho shlédnutí nelituju. Rita Hayworth byla jednoduše úchvatná a jiskřivá atmosféra snímku zcela pohlcující.