Po přečtení spalte (2008)

Ze začátku jsem si řikal, co to zase bude za blbost, protože první polovina filmu neni až moc zábavná, spíš se v ní seznamujeme s charaktery postav. Ve druhé polovině začne konečně akce, která má spád a začíná to nabírat na obrátkách. Po shlédnutí celého filmu jsem si říkal, že bez začátku by druhá polovina neměla takovej spád. Až na pár scén se to docela povedlo, bylo to celkem zajímavý. 75%

Kurýr 3 (2008)

Při prvních scénách jsem si připadal jako v Kriminálce Anděl. Přesně stejný střihy. Bojový scény a "závody" byly celkem povedeně zpracovaný, ale to je asi tak všechno. Statham furt nesmrtelný a po třech dílech to dost omrzí. Příběh taky nic novýho, je to jakoby první díl nikdy nezkončil. Knepper šmejd jako vždy, když mu to jde. :) Vidět jen jeden díl Kurýra, tak člověk může bejt nadšenej, ale všechny? Nic extra, ještě, že to nebylo až tak dlouhý. Za Kneppera o hvězdičku navíc.50%

Pretty Woman (1990)

Tenkrát to možná vedlo, ale teď?.. Film o divnejch lidech.

Divoká řeka (1994)

Tenhle film se mi dřív celkem líbil. Napínavý, zábavný a průměrný. 50

Škola rocku (2003)

Normálnější a lepší než Králové ro(c)ku, ale furt pošahanej Black. 60%

JCVD (2008)

Ze začátku sice trochu nejistý a zmatený, ale postupně se musí uznat, že se tohle Van Dammovi hodně povedlo. Tady Van Damm ukázal, že na odpis ještě úplně neni, takže by mohl mít šanci natočit ještě pár filmů, aspoň na úrovni J.C.V.D. Van Damm neni zas tak špatnej. Ve filmu je zajímavá atmosféra, kterou umocňuje použítá technika při natáčení, filtry atd. Prostě se to povedlo se to! 90%

Oko dravce (2008)

Akční spád, skvělé herecké výkony, celkem i napínavý příběh a občas trocha klišé. TAk tohle je Eagle Eye. Skvěle zpracovaný a natočený film D. J. Carusem. LaBeouf hraje čím dál tím lepší role, i tady zahrál dobře. Je to film možná na jedno, dvě podívání. 85%

VALL-I (2008)

Příjemná pohádka a to nejen pro děti. Hodně povedený. 95%

Terminál (2004)

Další pohodová komedie v hlavní roli s Tomem Hanksem, Panem Hercem.:) Ani stopáž filmu nevadila. 95%

Nebezpečný cíl (2008)

Ále zas tak špatný to nebylo, to možná pro to, že jsem od toho nic moc nečekal. Občas jsem si připadal jako v jinym filmu, třeba Next. Chvílema jsem měl pocit, že se koukám na novější film se Snipesem, bez příběhový s nijakými herci. Trochu se divim, že to přišlo až do kin. No, k technické stránce neni moc co říct, protože ta se celkem vydařila. To co se povedlo už méně byl nezajímavý příběh, u kterýho občas člověka přepadne nuda. To svědčí i o herecích. Tak mě během filmu napadlo, kam se asi poděl ten starý Cage s neobarvenými a krátce střiženými vlasy z filmů Obchodní se smrtí, Skála a další. Tohle totiž není první film, z těch novějších filmů, ve kterém filmu Cage nijak nezářil. Možná to v dalších asi deseti snímcích co bude natáčet zahraje líp. 60%