Božský Bruce (2003)

Jeden z nejnormálnějších a nejlepších filmů Jima Carreyho... Hraje svou roli normálně a né s nějakejma zbytečnejma úchýlejma výrazama... Role Bruce mu sedla i Jennifer Aniston nezahrála špatně.:) Docela dobrá komedie, která neurazí... Rozhodně se najdou i horší a to o hodně horší!.. Na to, že je to komedie, to je vážně dobrý..:)

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Občas to jde. Docela zajímavý pokusy, které jsou většinou normálnímu člověku na nic. 70%

Daredevil (2003)

Vcelku dobrý film..:) Bohužel, ale zpracování hodně pokulhovávalo, bylo na dost nízké úrovni a ani herecké výkony nebyly nic moc..:( Jsou lepší filmy natočené podle komiksové předlohy..:) Toto je spíše takový průměr...

Drž hubu! (2003)

Suprová francouzská komedie s velikány francouzské kinematografie. Vše už tu bylo zas řečeno, proč se opakovat. 90%

Dvanáct do tuctu (2003)

Film má nejen originální myšlenku, ale i skvělé obsazení v čele s komediantem Steve Martinem, který mě bavil po celou dobu filmu..! :) Mít dvanáct dětí jako v tomhle filmu je už docela dost, nikoho neznám kdo by měl dětí tolik... za tohle všechno dávám 4*!!

Falešné obvinění (2003) (TV film)

K tomuto filmu přispěl hlavně Viktor Preiss, ale i ostatní!.. dobrý příběh!..

Gothika (2003)

Trochu nadprůměr. Celkem napínavá atmosféra, která nevyprchá po pár prvních minutách fimu. 60%

Hledá se Nemo (2003)

Super ikdyž je to spíše pro děti, ale stejně to skvěle pobaví svými nadupanými vtípky... Má to dobrou zápletku a vše je skvěle zpracované..! Líbilo