Nebezpečná přání (2002)

Nic moc horor, chyběla mu atmosféra, spád a scény byly lehce předvídatelné. Závěr byl lepší, dobrá pointa. Za toto 2 hvězdy.

Údolí smrti (1982)

Slušný horor s kvalitní atmosférou, ktwerou mají právě filmy osmdesátých let. Uznávám, že hlavní dětský herec mohl být zvolen lépe, ale nijak mi nevadil. Zahrál to slušně. Spokojenost a tento film považuji za lepší průměr.

Nebezpečný muž (1981)

Drama ze čtyřicátých let, které vypráví o rozvedené ženě se dvěmi malými dětmi. Celým filmem se prolínají předsudky, jakto, že si taková ženská může dovolit mladého pohledného námořníka, který se jí náhodou objeví u dveří domu. Na to, že byl film vysílaný pozdě v noci, jsem celou dobu sledovala bez náznaku ospalosti. Konec byl absolutně nečekaný a nepředvídatelný. Perfektní film osmdesátých let, která jsou na kvalitě sice znát, ale o zážitek mě neobraly. Pěkné 4 hvězdy.

Zrcadla (2008)

Slušný horor s mrazivou atmosférou, slušným příběhem a několika povedenýma lekačkama. Jeden z nejlepších hororů, které jsem v poslední době viděla. 75% a pěkné 4 hvězdy. Spokojenost :)

Zlatovláska (1973) (TV film)

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Písničky a zámek Červená Lhota pohádkovou atmosféru skvěle dokreslují.

Telefonní budka (2002)

Ačkoli jde o nízkorozpočtový film odehrávající se prakticky na jednom místě, na půvabu filmu to pranic neubírá. Thriller jak má být, skvělý nápad. Má spád, zvraty a perfektního Colina Farrela v hlavní roli. Silné 4 hvězdy.

Zkažená mládež (2007)

Velice realistický pohled na šikanu vůbec. Absolutně jsem se vžila do role Josepha, nemám k filmu jedinou výhradu. Tenhle film bych preventivně pouštěla na všech školách, aby všichni věděli, kam až to může dojít. Jedním slovem perfektní a nemůžu jinak než plný počet.

Poseidon (2006)

I přes zdejší nízké hodnocení a podobnost některých scén s Titanicem a Armagedonem se mi film líbil. Byla jsem spokojená se zážitkem, který mi film poskytl. Efekty slušné, atmosféra napětí příjemná, jen ten konec očekávatelný. I přes to je film pro mě na lepší 3 hvězdy.