Sedm statečných (2016)

Po loňských Osmi hrozných byla laťka očividně moc vysoko. Takový potenciál tenhle film měl. A nakonec je z toho 110 minut nuda, 10 minut přehnaná akce, 10 minut titulky. Inspirace Tarantinem je až do očí bijící. PS: Dost mě uráží, že nepřežil žádný běloch!

Buchty a klobásy (2016)

Vlastně hrozně moc natažené, pořád dokola opakující se sekvence o pokus smilnění všeho žrádla nudí, ale pár scén za film to neuvěřitelně vynahradí. Toaleťák, kondom a záverečná "párty" jsou neuvěřitelná jízda. Neumím si představit zadání na 3D... udělej bagel šukající sušenku. Šílený

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Na meetingu zaznělo: každý napište první blbost co vás napadne, dáme to do klobouku a jak to budem postupně losovat, tak bude vznikat příběh. Stejná metodika se použila i při psaní scénáře k Age of Ultron (vzpomínáte si na ten létající návěs kamionu, že?). A stejně jako v reklamě musíme i tady vytěžit roztomilost štěňátek a děťátek. Mám nápad! Co kdyby starý dědek jako jediný přežil tsunami a pak ta děcka zachránil a pak zachránil další a pak by oni všichni dohromady ve žlutém školním autobusu by pak málem zmařili obranu matičky země? Upřímně je to ale top blockbuster léta. Spousta cgi, spousta nesmyslné akce, množství debility mimo tabulkové hodnoty, nelogickýé kroky manažerů juniorů v podání nejen prezidentky a dopředu odhadnutelné události. Film pro prosté lidi. Na začátku si budete říkat "WTF", ale pak mozek vypnete a vžijete se do role občas senilní šéfové USA a frajera s vesmírným bagrem, který šuká kolegyni, a začne to odsejpat. Tady je prostě všechno. A je to boží!

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Ty role jsou moc malo uveritelny... Affleck i Eisenberg. Affleckovi neverim tu alergii na supermana, Eisenbergovi kvuli jeho mladi a "veselemu obliceji" zase vysinuteho magora. Cele to ma takovy divny spad... dam si to znovu za tyden a kdyztak prehodnotim.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Ta atmosféra! Zásahové akce ztvárněné neuvěřitelně dobře. Nejlepší film roku. Chvílemi atmosféra, že by se dala krájet. A ta atmosféra...

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Jankovi držím palce, myslim, že to bude potřebovat - s dalšími díly to bude jenom houstnout (viděno na předpremiéře)

Hacker (2015)

To, jak je ten film natočený, ten divný zvuk, místy dost silné pochyby o filmové kameře, záběry hrozně z blízka, na nic navazující emotivní scény... všechno hrozně sráželo můj zážitek. Opravdu zbytečný film

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Ať se ostatní nezlobí, ale tohle byla vážně blbina. Naprostá ztráta času. Střídání nálad postav, všechno dobré, všechno špatné, všechno dobré... z vteřiny na vteřinu. Přijde mi, že ten film měl původně tak 4 hodiny a pak ho zkrátili do těch dvou tím, že vystříhali některé pasáže. Tedy přesně polovinu. Vážně, tohle je naprostá pitomost... neztrácejte čas a běžte na tučňáky ;-)

Falešní poldové (2014)

Tohle je tak blbý, až je to dobrý. Neuvěřitelně přehnaná komedie

Equalizer (2014)

Začátek dobrej, ale pak se všechno posralo. Zpomalovačky, na inteligentního člověka najednou naprosto dementní kroky. Kéž by to zůstala stará škola :-(