Nejhledanější muž (2014)

Takhle prosím ano! Stará škola, správný špionážní thriller. Zatuchlý Hamburk se vznikající islamskou komunitou a protiteroristická jednotka. Možná vám bude chybět větší spád, ale celé to funguje fakt perfektně. Jeden z mála filmů, které si prostě budete moci pustit kdykoli. A ten konec! Nepamatuju si, kdy naposledy ve mně nechal film tolik otázek.

Zejtra napořád (2014)

Ten konec je prostě fakt pitomej... čekal jsem české dannyho parťáky

Želvy Ninja (2014)

Hlášky dobrý, zbytek tak blbě zahranej, až to bolí. Kdyby tam nehrála megane, asi bych nad tím mávnul rukou, jenže ji tahle role fakt nesedla...

Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál) odpad!

Prosím tohle ne! Ještě jsem nedokoukal ani jeden díl, vždy vydržím maximálně půl hodiny než hledám propisku, kterou bych si vrazil do mozku

Lucy (2014) odpad!

Dámy prominou, ale tohle je fakt p*covina. Prvni pulhodina je nuda a sed, Scarlett tam rozhodne nepodava nejaky duveryhodny vykon. Pak je teda nejaka akce, ktera moc akcni neni (akcni je leda zaber, kdyz nekdo nekam bezi). Ted, 3 hodiny po navratu z kina, si z toho filmu uz polovinu nepamatuju. Nejake ty efekty v druhe pulce opravdu nenahradi tu nudnou uvodni pasaz a absolutne spatne hrani

Transformers: Zánik (2014)

Předem musím říci, že jsem asi 30 minut před koncem z filmu odešel. Jakékoli světlé chvilky z počátku filmu spolehlivě zabije jeho délka a ty nůůůůůůůdnéééé dlouhéééé rozhovory. Děj děravější než helma němce za druhé světové války. Vážně máte ve filmu několikrát pocit "teď to skončí", jenže pak nosense střih a jedem dál. Zároveň si několikrát řeknete "Ano, teď měl ten film začít". Je to prostě BLBOST největšího kalibru - a ode mě, hltače blockbusterů, to asi nikdo slyšet nechce. Chtěl jsem vidět pořádné digitální efekty, jenže ta délka a strašné střihy to spolehlivě zabije. Tenhle film byl dělanej na to vydělat peníze, ne pobavit diváka... ach jo, jsem tak strašně vytočenej.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Za 80% protože je to místny trošku natahované a nudné. Ale celkově strašná sranda, ta narážka na návrat z budoucnosti je fantastická :-D

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Nelze než souhlasit, tenhle film je MEGA. Opravdu jsem se těšil, dostal jsem víc, než jsem čekal. Tohle bude někde okolo 40 místa mezi TOP 100 filmy :-)

Divergence (2014)

Můj doprovod mi říkal, že mam dát tři hvězdičky za toho herce.

Doupě (2014)

Tak jestli tohle bylo na pamatku Walkera, tak to asi nebyl moc dobry clovek... ne, vazne, tohle je strasnej film. Parkur akce samozrejme skvely, jinak deravy az fuj! Doporucuju radeji Okrsek 13 (tohle je vlastne jeho remake) http://www.csfd.cz/film/182621-okrsek-13/