Smajdallff

Smajdallff

Filip Šustek

Česko

• 18.11.2017  22:09

Obrovské zklamání. Film se odkazuje na slavnou herní sérii, ale převod z herního světa do filmového nezvládnutý. Věrnost předloze mizivá. Neznat hru, dal bych 3 hvězdy, ale znám ji, takže za mě jen jedna.

• 11.8.2012  20:30
    Biblické záhady (TV seriál) (2006)

Zajímavý dokument pro ty, kteří se chtějí podívat na pasáže z bible trochu více vědecky. Názory a důkazy archeologů, geologů a vědců divíka přimějí se nad příběhy zamyslet a udělat si názor, zda tomu věří nebo ne. Rozhodně stojí za shlédnutí.

• 12.4.2012  10:11
    Černé nebe (TV seriál) (2010)

Skvělý pořad z velmi netradičního prostředí. Typově podobný Výrobcům zbraní. Jde o menší dílnu dvojčat (Mike a Jeff), kteří se svým týmem konstruktérů, svářečů a pomocníků staví zatím neviděné stroje pro armádu, hasiče, hollywood, atd. Perfektně natočeno, výborná atmosféra, skvělé hlášky. Pokud máte rádi bojové stroje, tak toto je to pravé.

• 11.4.2012  23:56
    Noc v muzeu (2006)

perfektní film, výborně jsem se smál. Jedinečná sranda od začátku do konce s mnoha velice velice vtipnými kousky a komentáři. Luxus. Všichni, co jste dali malé ohodnocení asi nerozumíte humoru.

• 11.4.2012  19:46

Perfektní anglický humor v dokonalém ladění s atmosférou a hudbou. Mnoho jsem vážně neočekával, ale čím déle jsem se díval, tím jsem se více bavil. Konec je sice trochu předvítadelný, ale jinak nemohu moc vytknout. Doporučuji shlédnout

• 10.4.2012  23:53

Solidní film, solidní efekty, pěkné herečky, ale tak blbý Tristan (minimálně scénaristé psali roli jako blb blbounů). Z toho jsem už vážně umíral. Jinak ucházející pohádka, ve které musíme brát některé části a rozhodnutí určitých postav s velmi notnou dávkou nadhledu.

• 10.4.2012  21:33

Některé filmy je zbytečné brát moc vážně. Tenhle si člověk užije do sytosti, herecky atraktivní (se Stiflerem je vždy sranda). Oddychovka, velmi příjemná a srandovní.

• 10.4.2012  21:02

Jeden z mála dobrých akčních kousků, který i po 12 letech od vydání dává divákovi to, co chce. Jistě, přiznávám, že některé části jsou přitažené za vlasy a nedokonalé, ale co. Žádný film není dokonalý. Nej z celého filmu je konečná honička, ve které je asi želbohu nejvíc chyb ve filmu. Ale radši chyby a dobrý film, než bez chyb a nutnou rádoby skvělou věc.

• 10.4.2012  11:17
    Supermateriály (TV seriál) (2006)

Poutavým způsobem se dozvíme mnoho o supermateriálech, které zná úplně každý. Je jím ocel, cihla a beton. Nejen že se projde historie, současnost a budoucnost každého materiálu, ale také se ukáže, jak takové obyčejné věci mohou být neobyčejné. Skvělé, laikovi blízké, faktologické, výborně podané. Doporučuji shlédnout.

• 10.4.2012  11:16
    Absolutní nula (TV film) (2008)

Další z důkazů, že britské dokumenty mají svou cenu. Tento snímek je poutavým příběhem o tom, jak se lidstvo dostávalo od krájení ledových ker na britských jezerech, přes vynález chladničky až po teplotu, která se téměř blíží nule. Zajímavostí seriálu je fakt, že historici a vědci si zahrají i samotné historické osobnosti, o kterým mluví. Pro laika perfektně podané, pro odborníka schůdné, bez faktologických chyb. Za mne - 5 hvězd.

• 10.4.2012  11:14
    Příběh elektřiny (TV seriál) (2011)

Elektřina jako vědní disciplína je nesmírně zajímavá. Tento pořad mne vtáhl do samotných počátků, kdy si o ní lidé mysleli, že je dílem sil vyšších. Propracovaným způsoben, a laikovi velmi blízkým, popisuje neskutečně složitou epochu lidského zkoumání a bádání. Skvělá podívaná, perfektní režie, obrazově výborné, uváděné profesorem teoretické fyziky Jim Al-Khalili. Nemohu jinak - 5 hvězd.