Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Docela dobré, sice obránci Zimohradu vedli bitvu po taktické stránce jako banda mentálů popřípadě jako Francouzský generální štáb. Útok Dothraků byl vrchol stupidity a korunu tomu dala scéna Deus ex machina s Aryou a Nočním Králem.

The Orville - Trvalé dojmy (2019) (epizoda)

Tato epizoda nebyla moc originální. Ale na druhou stranu byla mnohem lepší a propracovanější než epizoda Voyageru ve které se Harry Kim v simulátoru zamiloval do dojičky krav.

The Orville - Identita, část první (2019) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů Orvillu, který přinesl parádní a nečekaný zvrat. Už teď se těším na to jakým způsobem z toho Unie vybruslí.

1864 (2014) (seriál)

Docela zajímaví seriál o tom, jak dánský tajtrdlík propadl nacionalistickému sebeklamu. A o "přesdržce" kterou následně dostal od Pruska. Kdyby tvůrci vystříhali dějovou linku z 21. století, tak bych přidal hvězdu.

Železný věk (2018) (seriál)

Po shlédnutí prvního naprostá katastrofa, historii to nemá nic společného. Tvůrci vůbec nepochopili kdo měl v Česku skutečnou moc. Stále kam otravovali s královnou a králem, přitom skutečnou moc držela stavovská vláda.

Ponorka - Neue Wege (2018) (epizoda)

Po prvním dílu spokojenost. Atmosféra i děj působí celkem věrohodně, ženské postavy do děje zasadili nenásilně. Takže za mě zatím čajku.

Pustina - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Na Česko-Slovenský prostor nadstandardní seriál