Světová válka Z (2013)

Klobouk dolů! Po dlouhé době opět opravdu povedený film se zombies. Napínavá akční jízda od začátku do konce!

Jako za starejch časů (2012)

Ale joo dalo se to! Oddechová jízda tří dědků, kteří si vyrazí na flám. Al Pacino vypadá i na svůj věk stále velmi dobře a je to on, kdo táhne tento film, ve kterém se najde pár opravdu zábavných scének. Přesně jeden z těch filmů na jedno zhlédnutí, slušné 3*

Zakázaná zóna (2010)

Nuda střídá nudu. Záměr byl celkem sympatický, ale zpracování pod psa. Špatná režie, divná hlavní dvojice a hrozivá scénka na závěr, která celkový dojem z filmu strhla ještě níž. 1*, vlastně ani nevím za co..

Scary Movie 5 (2013)

Po sedmi letech se může člověk těšit na další díl a pak se v průběhu filmu musí neustále ptát co to má kurva bejt? Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem od toho nečekal radši vůbec nic, takže prvních cca 10 minut filmu mě v dobrém slova smyslu překvapilo, ale poté se film bohužel zvrhnul do uplných hoven..1* za nejlepší scénku, kterou mají na svědomí Snoop s MacMillerem, jinak je to hrozná pičovina!

Práskač (2013)

Na Snitche jsem se dost těšil a musim říct, že jsem se bavil od začátku do konce. Není to žádná akční řežba ale chladný thriller a také snad první film, kde Rock neukazuje svaly ale svůj herecký talent. K režii nemám žádné výhrady, těch pár akčnějších scének natočeno velmi dobře a hudba také perfektně seděla. Slušné 4*

Rychle a zběsile 6 (2013)

Musím dát zase 5*! Je to prostě jedna z nejlepších filmových serií na tomhle zkurvenym světě!!

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Tak mám za sebou jeden z řádky nejočekávanějších filmů letošního roku. Gangsterky mám rád, tahle je v retro stylu s velmi kvalitním hereckým materiálem. Slizký gangster Sean Penn zahrál ze všech nejlépe, ne že by ostatní zklamali, ale neměli moc co hrát. Vizuální stránka pěkná, akčním scénkám se nedá vytknourt nic, jsou svižné a velmi dobře natočené, ale na strategickém postupu útoku na vládce LA i popisu jeho postaveni proti zákonu se dalo zapracovat více. Gangster Squad určitě stojí za zhlédnutí, ale kdo má rád tenhle žánr, tak nijak extra nadšen nebude, jedná se sice o kvalitní snímek, ale postrádá atmosféru a mohlo se na jeho provedení a dialozích zapracovat kvalitněji a vytěžit z něho určitě více. Slabé 4*.

Next (2007)

Zajímavý námět, ale velmi laciné zpracování. Navíc i přes sympatické herecké obsazení nebyly výkony nijak oslnivé, zrovna včera jsem koukal na Počítání mrtvých a tam zahrál Cage o třídu lépe. Next je bohužel ve všech směrech nanejvýše pouze průměrný film.

Počítání mrtvých (1999)

Další kvalitní kousek z dílny pana Scorseseho! V ponuré depresivní atmosféře září v jednom z životních výkonů vyndaný saniťák Cage.