Dealer (1996)

Surový a velmi reálný snímek, který nahlíží na chod kodaňského podsvětí. Námět je velmi jednoduchý, o to více tu vyniká Windingův režijní debut. Kim Bodnia zahrál hloupého a věčně koksem sjetého dealera Franka dosti uvěřitelně a na začátku mu zdatně sekundoval i Mads Mikkelsen, pro kterého to byla herecká premiéra. Pusher mě pouze usvědčil o opravdu vysoké kvalitě severské filmové produkce!

Hrdina ulice (2010)

Krimi-thriller s emotivním příběhem, který neurazí a po rozházeném začátku rychle uteče. Bohužel jeho kvalitu sráží především některé nelogičnosti. Slabší 4*.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Ježišmarja ten konec!! Hned jsem si musel vzpomenout na Misi na Mars, kde se člověk baví, ale posledních 10 minut je horších než z kdejakého céčkového braku. Syrová záležitost uprostřed lesů odehrávájící se celou dobu ve tmě, dobrá hlavní hrdinka, záporák se do své role také hodil, ale scénárista musel na konec filmu použít jinej hodně hodně špatnej matroš, jinak si opravdu nedokážu vysvětlit, jak mohl takovýmhle způsobem zničit poměrně kvalitní film. S přimhouřenýma oběma očima teda ještě 3*.

Mechanik (2004)

Výborně natočený chladný thriller s místy až hororovou atmosférou vás chytne hned od prvních minut. Bale tu skutečně exceluje, jeho "vypracovaná" postava nemá v hereckém světě obdoby a posílá Mechanika na ten nejvyšší level. 5*!

Dům na konci ulice (2012)

Vůbec nic jsem od toho nečekal, takže jsem byl mile překvapen..výborné prostředí, slušná atmosféra, překvapivý dějový zvrat a dobrá Jennifer Lawrence. Na jedno zhlédnutí solidní film. Slušné 3*.

Plivu na váš hrob (2010)

Po brutálním znásilnění následuje syrová odplata, při které jste neustále šokováni, jak daleko je až chladná hlavní hrdinka schopna zajít. Vzala spravedlnost do svých rukou a kdo jí v jejim zúčtování za použití vskutku drsných metod nefandil?

Dům ďábla (2009)

Čekal jsem víc, navozená atmosféra sice velmi dobrá..hlídání matky záhadného staříka ve velkém domě na kraji lesa za úplného zatméní měsíce..ale kromě 10 minut se tu vlastně vůbec nic nedělo, což je velká škoda.

Eminem: Live from New York City (2005) (koncert)

63%? Co to kur..?! Každý fanda Eminema musí dát 5* a vy ostatní, kteří jste dali méně se na to jako koukáte proč? Masakrální koncert rapového genia! What the fuck is up New Yooork?! Make some muthafuckin noise yooo!

Země bez zákona (2012)

Tahle venkovská gangsterka patří určitě mezi TOP filmy letošního roku. Plejáda kvalitních herců, skvělá režie!