Návrh (2009)

Vcelku příjemná romantická komedie, která slušně odsejpala a chvílema i slušna pobavila 65%

G. I. Joe (2009)

Tak v týhle scifi akčňárně jde sakra vidět ten megarozpočet, v podstatě od začátku dokonce akční jízda s trošku přihlouplým, ale přesto ne nudným dějem (zdravím watchmeny), akční pasáž v Paříži překonává snad i akční scény v Transformers 80%

Zakázané království (2008)

Je to taková dobrodružná kungfu pohádka s přestárlou dvojicí Li, Chan, která příjemně odsejpala 65%

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Fandové trapných nováckých a primáckých seriálů budou asi spokojení, ovšem ten zbytek s alespoň trošku dobrým vkusem bude umírat nudou a jen kroutit hlavou, po hodině jsem to vzdal, další hroznej českej film...10%

Ohnivá sedla (1974)

Sice to není tak dobré jako ZAZ parodie, fekvence vtipu tu není až tak velká, ale zase to vynahrazuje na parodii vcelku koukatelný děj 70%

Lékařská akademie (2004)

Nechápu ty odpady. Sice trohu drsnější komedie, ale nechybí jí pořádná dávka vtipu, což se u většiny ostatnách říci nedá...70%

Hory mají oči 2 (2007)

Remake jsem vychvaloval, ovšem toto pokračování mělo směřovat raději rovnou na dvd...typické pokračování parazitující na názvu původního filmu, ale jinak je to děsná volovina 35%

Hory mají oči (2006)

Velice dobré. Jedene z těch mála remaků, kteří dokázaly překonat svojí původní předlohu! 75%

Kámoš k pohledání (2009)

Konečně zase jednou komedie, která není klišovitá, nudná a hlavně je vtipná! Rudd je sice celkem nevýrazný herec, ale když se konečně asi po půl hodince objeví Segel, pak začne ta pravá zábava 75%

Rychlí a zběsilí (2009)

Perfektně natočená úvodní sekvence...a to je skoro vše co se dá na tomhle filmu pochválit. Pokud patříte mezi auto-maniaky pak si přihoďtě jednu hvězdu, ale dějově šel tento film naprosto mimo mně a tak jsem si užil jen celkem slušnou akci. A taky musím uznat, že je to lepší než průserová trojka...50%