Pod kůží (2008)

Lehce podrpůměrný horůrek o skupince lidí uzavřených na benzínce, spíše nuda...40%

Prosíme přetočte (2008)

Nízkorozpočtová komedie s Jackem Blackem, kterýho teda moc nemusím, ale v tonhle filmu se to dalo přežít. Nízky rozpočet jde ve filmu hodně vidět, šetřilo se úplně na všem, ve filmu snad není jediný počítačový trik. Black dostane pecku při sabotáži elektrárny a smaže (zmagnetizuje) kazety ve videopůjčovně. Smazané filmy pak natáčí s prodavačem půjčovny sám :) Zajímavý děj ne? První hoďka byla super, pak ale nadšení opadalo a závěrečný patos film srazil totálně do průměru, škoda...55%

Příběh o Zoufálkovi (2008)

Dětský divák bude zřejmě spokojen, ale pro dospěláka tenhle animák postrádá jak vtip, tak zajímavý děj...oceňuji alespoň poměrně pěknou animaci. 45%

Saw 5 (2008)

Série měla sice klesající tendenci, ale pětka mi přijde o něco lepší než čtyřka. Sice se už určitě nikdy nepovede překonat vynikající původní film, ale i tak je to pro mě stále solidní zábava 70%

Sex Drive (2008)

Ty byla teda jízda! Pro mně zatím jednoznačně nej komedie roku. Teen komedie v poslední době sice všechny stojej za prd, tohle je ale jedna velká vyjímka! 75%

Seznamte se s Davem (2008)

Vcelku zábavná rodinná podívaná, když ovšem překousnete to Murphyho pitvoření 68%

Stmívání (2008)

V podstatě hrozná nuda, tento film by potřeboval zkrátit tak o 30 min! Jediný důvod proč jsem to dokoukal je koukatelná Kristen Stewart 35%

Suprhrdina (2008)

Parodie já rád a tahe patří bezesporu k těm lepším za poslední dobu. Dokonce převažovali vydařené gagy nad těmi trapnými! 70%

Tobruk (2008)

Bezpochyby nejprofesionálnější český počin vůbec. Přesto celkově vzato jen lehce nadprůměrné válečné drama 60%