Jerry Maguire (1996)

Cuba je fakt dobrej! Klasicka "cernosska rodinka" a klasicky manazer. Super! P.S. Maly cernoske dite se diva na televizi a rika:"Hele, tohle je muj fotr!":-D Rene je taky sladka!

JFK (1991)

Kdo se v tom ma ted vyznat. O vrazde JFK jsem si precetl uz 5 knih a videl jeden film. Bohuzel, nevim, ktery z tech 6 pripehu je pravdivy. nejvice me tedy zaujal tento. Ale abych podotknul neco k filmu. Oliver Stone je proste pan rezisre. Producenti tohoto filmu byli taky dobri machri, kdo dokaze sehnat( a hlavne pracovat) s tolika hvezdami najednou? Je zde krasne videt opravdove "mazleni" se s zabery. Jedine co bych doporucil, je divat se na film driv nez v 11 vecer. Do skoly(prace) se vam bude vstavat velmi spatne..:-)

Jů, vona je chlap (2002)

Lennyd souhlasim ,ale proc vzdycky nekdo napise jen obsah a rekne ze to byl dobrej film.? Je to takovej ten film na sobotni odpoledne, kterej vas nezklame ani neurazi

Kdopak to mluví (1989)

Tak sladkou komedii uvidite malokdy. Krasne, krasne, krasne. Takovy napad si zaslouzi 4*.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Oskar by tomuto filmu slusel. Skvely humor spojeny s vaznym tematem. Til Schweiger je nejlepsi nemecky herec a jenom to potrvdil.

Klub rváčů (1999)

Tenhle film me dostal. Opravdovy suprovy filmovy zazitek. Brad Pitt je exceletni, Edward je jako vzdy taky skvely. Super kamera, a ten konec. Ten me taky dostal. Ale nejvice me dostalo, kdyz jsem si ve videopujcovne dival na obal(DVD) Klubu Rvacu a bylo tam : Tyler Durden says: Use a soap!. To me dostalui uplne nejvic!

Kmotr (1972)

To je panecku film! Sice jsem ho videl v originale, ale nemusel jsem si nic prekladat, vse do sebe tak nejak krasne zapadalo a davalo smysl P.S. Pro priznivce hry Mafia doporucuji shlednout jako studijni material

Koktejl (1988)

Souhlasim s Kollis, je to film akorat tak na ten odpocinek. Nicim nezaujme, nicim neohromi, nicim nezklame. Snad jen ta krasna Eli! Za tu stoji se na ten film divat:-)