Mr. Robot (2015) (seriál)

Slater a cela fscociety s zda byt prestrel, ale jinak bezva a Malek je bozi, neco takoveho tu uz dlouho chybelo. Edit: Nechybelo. Vytecne prvni dva dily, az do pateho ok, pak je touha sokovat bohuzel prilis velka. Kdyby hacker zustal hackerem spehujicim lidi kolem sebe, byla bych mnohem spokojenejsi. Jedine, co zustava dobre je vypiplany vizual (Campbell ma plus bod), hudba a uvodnich nekolik vterin, nez zmizi me oblibene logo z detstvi. 7/10 Edit: s02 ospravedlnuje druhou pulku prvni sezony a je naprosto super.

Jurský svět (2015)

Indiana Jones vs. Godzilla vs. T-Rex. Popcornových 70.

Poslední šance na pomstu (2014)

Film debilní a otravný jak choroba hlavního hrdiny a dialogově plodné jak návštěva fanoušků konspiračních teorií prohnaná randomizérem. Agent Nicholas Cage, který nechtěl být ten, kdo pod nátlakem vyzradí své jméno, má chorobu (a ústa věčně otevřená jak Kristen Stewart). Též má mladého padawana, který narazí na důležité dokumenty o teroristovi, o kterém všichni mysleli, že je mrtvý. Je jich přes 50 stránek, ale to je v pořádku, vezme si je elektronicky. Nicholas Cage ale nerad čte z monitoru, takže se nakonec stejně vytisknou. Pak se letí do Rumunska, na což je potřeba tří sad falešných dokumentů. V Bukurešti je bude čekat žena. Možná byla i agentka. Nyní pracuje mimo Prahu. A Nicholas Cage vysvětluje, že měl o smrti teroristy pochybnosti celých dvacet let, protože byl opravdu věřící a takoví prostě jen tak neumírají. Musíš jim vyrvat srdce z těla vlastníma rukama. A proto bych skoro i řekla, že tenhle průšvih přestříháním způsoben nebude. Cage je děsivý, dialogy též a je to laciné (to nesmyslně natržené ucho, boha). Refn by to nezachránil, pokud by nevypustil půlku dialogů (nicméně nás mohl ušetřit alespoň od nejnudnější autohoničky poslední doby a závěrečné přestřelky).

Bez slitování (1977)

Mexiko, násilí, mustang, upilovaná brokovnice, Hookův hák a kozy na divoko. Revenge flick s nepředvídatelnou první půlhodinou. Pure 70's - těžko je nemilovat.

Noční jízda (2013)

A byl ten beton teda nakonec okay, nebo ne? Jediné, co mě celý film zajímalo zůstává nedořešeno a auto artového nudnéhoho pseudodramatu dojíždí do cíle. Film o porodu, fotbale a betonu - vsadím se, že kdo v dalších letech přijde s debilnější kombinací, dostane oscara. Navíc jsou všechny postavy na facku. Těším se na dvojku a cestu zpět plnou telefonátů hysterické milenky, co chce s Lockem strávit zbytek života, nasrané blbé manželky, co ho s ním strávit nechce a šéfa betonárky, co nejspíš ani není gay. A kdo ví, třeba to nebude taková nuda a bude se hrát baseball.

Daredevil (2015) (seriál)

s01: 7/10 Kingpin funguje, Daredevil je v Murdockove stinu, Karen je hezka a comicsove zaklady stezejnich del se zdaji byt adekvatne pouzity. s02: 8/10, s03: 6/10

Inherent Vice (2014)

Překomplikovaný a zhulený hippes noir.

Ex Machina (2014)

Forma super, myšlenka 33 let stará.

Kdo přežije - Worlds Apart (2015) (série)

Predvidatelny winners edit, obstojny pocet hrajicich lidi a nesnesitelni kokoti tazeni az do konce (Will, Dan, Rodney). Fenomenlni deziluze (Dan), immunity strike, ktery predcil Terryho a vcelku vzato pomerne velka nuda. 60

Chraň nás od zlého (2014)

Zanrovy multimegamix. Vsechny zanrove casti paradoxne vcelku dobre a remeslne ok, jen se to nikdy nemelo lepit dohromady. A Doors... Eh. Derrickson ma rozhodne na vic. Jo, a taky to teda nedava smysl. Vubec.