crazy.f

okres Žďár nad Sázavou

4 body

• 31.7.2014  14:54
    God's Not Dead (2014)

Myslím, že i komunistická propaganda byla nenápadnější. Co se obsahu týče, potřebovala bych tak 800 záporných hvězdiček, takže radši neřeším. Co se hodnocení "filmu" týče, herci asi neměli moc s čím pracovat, ale i tak docela mizerně odvedená práce (viz Herkules). Co mě vytáčelo asi nejvíc je použití "royalty free" podkresové hudby, která jako by našeptávala "pokud stále nechápeš, co se ti snažíme říct, tak na tuto postavu máš být naštvaný.... a tady v této části si máš uvědomit naši genialitu...". No prostě průšvih.

• 25.5.2014  09:57
    Hello Herman (2012)

Už jsem dlouho neviděla takto špatně zahraný film.

• 23.8.2013  10:12

Klíč k dobré komiedii jsou dobří herci/komici. SPOILER ALERT: Pátá hvězda za "I'll be there for you".

• 22.8.2013  11:59
    Podfukáři (2013)

Derren Brown ala Hollywood. Sice je v Now You See Me vše pěkně předžvýkáno, ale když vezmeme v úvahu, že se jedná o americký letní blockbuster, není to zas až tak hrozné. Nato, že se jedná o dvouhodinový film jsem se velmi dobře bavila od začátku do konce.

• 11.5.2013  11:13

Damn you Merchant!

• 11.5.2013  11:12

Jak mě letní blockbustery většinou přivádí k šílenství svou hloupostí a nudností. Hansel and Gretel měl spád a nakonec to byla příjemná oddechovka.

• 11.5.2013  11:09

Povedená adaptace, které na kráse ubírá pouze fakt, že se tempem až moc drží knihy. Problém je, že závěrečná část ve filmu mi přijde uspěchaná a kdybych nečetla knižní předlohu, tak bych neměla šanci pochopit všechny vztahy a zápletky, které se tu potkávají.

• 30.12.2012  23:39

I když je hobit proti pánovi prstenů slabší (co si budeme nalhávat), pořád je to super podívaná. I když by někdo mohl namítat, že je film zbytečně dlouhý, já myslím, že mu to prospělo - lépe byly představeny všechny postavy a celkově se člověk dobře orientoval v ději. Líbilo se mi i, že (asi protože je to námět více pro děti než LOTR) byl film i jasný a barevný, což v dnešní době filmů, ve kterých není vidět málem ani hlavní hrdina, je docela zázrak. Už jen z nostalgie *****

• 30.12.2012  23:20
    Go On (TV seriál) (2012)

Matthew Perry v čemkoliv, znamená dobrou zábavu pro všechny, kteří si libují v sarkasmu a ironii. Je fakt, že hraje pořád jednu a tu samou roli dokola, ale kdo umí, ten umí.

• 30.12.2012  23:18
    Dredd (2012)

Velice příjemné překvapení. Film, který si na nic nehraje a je to, co je. Jak už tu padle, perfektně vyvážená hranice mezi jasnou ideou a přechytračenou moralitou.

• 30.12.2012  16:35
    Argo (2012)

Kdo by to do Bena Afflecka řekl? Do třetice všeho dobrého. Po super filmech Gone Baby Gone a The Town opět nezklamal. Docela posun od perel jako Gigli. Člověk odkojený Hollywoodem se očividně nevyhne pár těm klasickým cliché, ale i tak jsem se celých 120 minut dívala se zájmem (slovo "bavila" se asi nehodí). Je sice pravda, že podtitul "podle skutečných událostí" vždycky dodá filmu jakousi kredibilitu, ale i to umí špatný režisér pokazit. Well done!

• 30.12.2012  16:27
    Paralelní světy (2012)

Až se mi krev vaří. Jen kvůli mé přirozený inklinaci k "rýpání" jsme to dokoukala až do konce a když jsem se těšila, jak si počtu hrozné kritiky, tak jsem zjistila, že spousta lidí na čsfd tomuto "výtvoru" dala 4 a 5 hvězd. OK. Můj pocit z celého "filmu" je jako by mě někdo 108 minut vždycky třísknul do hlavy a jak jsem se pomalu začala vzpamatovávat, tak to udělal znovu. Celé mi to připadá, jako: "Hele mám super nápad na film." "Jo a o čem to bude?" "Lovestory ve dvou světech, které jsou vzhůru nohama." "SUPER!" <-.O> Jasně. Během celého sledování mě napadlo asi tak milion otázek, ale nemá smysl, je řešit, protože prostě odpověď nemají a nechci spoilovat. Jen mám pocit, že po shlédnutí filmu by se mi nemělo chtít rozbít vzteky počítač. Možná bych to neměla tak prožívat, ale když oni ty filmy jdou od deseti k pěti:-(

• 23.8.2012  00:45
    Divoši (2007)

Ještě aby film, ve kterém hlavní postavy hrají Laura Linney a P.S. Hoffman, nebyl dobrý!

• 23.8.2012  00:41
    Divoši (2012)

Filmek, který zabíhá do velkého množství žánrů a i přes stopáž přes dvě hodiny působí uceleně a konzistentně. Věrohodné postavy a zajímavý styl vyprávění je přesně to, co letos v létě bylo k vidění velmi málo a troufám si říct, že vždy v nižší kvalitě. Asi takhle nějak vypadá dobrý film.

• 21.8.2012  20:51

Zase jednou někdo dokázal, že není zapotřebí milion digitálních triků nebo tupý humor, aby se člověk dobře bavil u filmu. Výborný feel-good film se skvělým obsazením a chytrým a vtipným scénářem.

• 18.8.2012  22:35
    You Instead (2011)

Jako footage z festivalu dobrý, ale film to opravdu nebyl!!! Jedna hvězda za dobrou muziku.

• 18.8.2012  15:10

Jedno velké klišé. Celý film vypadal jak videoklip k písničce natažený na hodinu a půl. Úplně zbytečný film.

• 15.8.2012  14:39
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Na mě seriál působí hodně jako Glee. Nejspíš, protože tvůrci nevymýšlí něco nového, ale jsou omezeni (stejně jako v Glee písničkami) pohádkami. Sice si je upravují, jak se jim to zrovna hodí, ale bohužel není dost pohádek na to, abych to občas nezklouzlo k nesmyslným a umělohmotným zápletkám. Velkým pozitivem je herecký ansámbl, který zaručuje většinu kvality seriálu. Škoda jen, že scénáristi si nedali víc záležet a nenašli lepší způsoby jak příběhy jednotlivých pohádek provázat!

• 9.7.2012  15:26

1. Emily Blunt + Ewan McGregor, 2. název, 3. trailer, 4. země původu=UK => vypadalo to tak nadějně, ale druhá část a hlavně konec naprosto shodili. Ale pořád se na to dalo koukat:-)

• 19.6.2012  14:57

Prvních pár dílů - super, ale jak už tu padlo, moc vět začínalo buď "America is..." nebo "The Americans are..." a pak následoval nějaký honosný přívlastek. Další, co mi vadilo, byl formát, který působil jak nějaký současný drama seriál: představení tématu.....gradace......gradace.......gradace.......klimax........co bude příště - díky tomu museli autoři upustit od chronologického vyprávění a začalo to být trochu zmatené. Jo a taky mi přijde vtipné, že si tam pozvou lidi tipu P.Diddy aby vážně mluvili o tématech o kterých ví asi tolik, co já. Well, Americans are Americans. Ale jinak fajn dokument.

• 26.2.2012  17:25

Ten, kdo si jako první řekl, že je potřeba tenhle film natočit znovu se asi měl zamyslet nad jedním problémem, a to, že už dávno nejsou 80. léta, tím pádem buď točím něco, co je zasazeno do dřívější doby, nebo holt musím upravit scénář. Vážně může dnes někdo věřit, že by někde takovýhle zákon prošel? Takže dokud nebude v kolonce žánr napsáno sci-fi, tak nemůžu hodnotit jinak.

• 4.7.2011  21:39

Očividně i s nízkým rozpočtem se dá natočit dobrý film. I po třetím shlédnutí jsem nenašla jedinou chybu spojenou s cestou v čase, což mě mile překvapilo (ne, že bych byla nějaký expert, ale dnešní filmi stejného žánru jsou prostě někde jinde).

• 4.7.2011  21:27
    Trust (2010)

Tak buď je ta holka chytrá nebo není, to si musí scénárista rozhodnout dopředu a pak se toho držet. Herci hráli dobře, ale když neměli co, tak můžou být sebelepší. O to horší hodnocení, když někdo zkazí takovéhle téma, které by si zasloužilo lepší výsledek.

• 15.6.2011  20:50

Kompletně zbytečný film. Vypocené vtipy a mělký děj udělali z parodie na rytířské filmy parodii na film. Škoda, nápad byl totiž dobrý.

• 15.6.2011  20:47
    2011 MTV Movie Awards (TV pořad) (2011)

Chudák Sudeikis, myslím, litoval, kam to vlezl. To, které "filmy" vyhráli neřeším, protože to nemá nic společného s pořadem, který ale působil jak generálka. Předávající, kteří asi neumí mluvit, špatný střih zvuku a infantilní intra kategorií. Btw. tak stage taky pěkný úlet. Jason Sudeikis měl sice relativně dobré vtipy, ale moc se snažil zalíbit publiku 10-12 let.