• Thriller

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Film nepřekvapí a neurazí, samé klišé a za chvilku jsem měl pocit že jsem to už vyděl. Žádná sláva ani Denzel Washington nic moc.

District 9 (2009)

Film jak má být, skvělá kamera, skvělé efekty. Výborný příběh škoda jen že to v druhé půlce malinko scénáristicky drhlo. Sharlto Copley ukázal jak dobrý je herec a to se na plátně hned třikrát proměnil.

Rána deštníkem (1980)

Velmi dobrá komedie, která jen tak neokouká. Pierre Richard je prostě kouzelný jako trouba ale i jako svůdník

Dr. House (2004) (seriál)

Skvělí seriál, Sherlock Holmes alias Hugh Laurie a jeho parta doktorů Watsonů. Btv pamatujete si Hugha Laurie ze seriálu Černá zmije??? :))))

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Super zápletky, hodní jsou ještě hodnější než jsme doufali a záporáci jsou vždycky potrestáni. Co si od detektivky víc přát.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Naprostá dokonalost.

Ztraceni (2004) (seriál)

4tyři hvězdy, hlavně za to jak nás dlouho dokážou scénáristi vodit za nos.

Piráti na vlnách (2009)

Pokud se chcete dobře pobavit, není lepší komedie tohoto léta, dýchá z ní svoboda, láska, mír a pohoda. Rock´n´roll šlape jak má, herci jsou skvělí a scénář neuklouzne do žádné trapnosti. Letní film jak má být. Je pravda že tempo není strhující a některé scény jsou trochu delší ale dohromady to funguje a pokud se naladíte na pirátí vlnu, odpustíte téhle partičce všechno. Rrock´n´roll žije.