Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
moky
Dusan Mokos
Hlohovec, Trnavský, Slovensko
snílek ;-))
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Francie
Velká Británie
Československo
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Casablanca
(1942)
Půlnoc v Paříži
(2011)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
Vrchní, prchni!
(1980)
Podfu(c)k
(2000)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Sbal prachy a vypadni
(1998)
Mastičkář
(1981)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
moky
Časové pásmo bylo změněno