Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Toto si nezaslouží žádný komentář jakéhokoliv druhu , prostě ODPAD!

Vlkodlak (2010)

Klasika v opravdu Dobrém hereckém podání. Stojí určitě za to vidět!

2012 (2009)

Ve filmu bylo naprosto všechno co v trailerech.. Začátek zajímavý, prostředek filmu skvělý a konec zbytečný. Přece jen pokud končí svět tak by to mělo vypadat trošku jinak a ne že svět skončí během jednoho dne. Ale VAROVALI NÁS.. :)

Had a duha: Smrtící voodoo (1988)

Musím podotknout to, že tady tento film mi vůbec jako horor nepřijde. U něj by se neleklo ani pětileté dítě. Upřímně nechápu jak tento snímek může mít tak velké hodnocení. Nebyly zde vůbec kousky, které by mě uchvátily. Do konce jsem se díval jen z toho důvodu, protože jsem chtěl vědět jak to nakonec bude s tím práškem. Myslel jsem si že staré horory mají něco do sebe..ale na čím starší snímky se dívám tak mi přijdou jako čím dál tím větší kravina..

Rok jedna (2009)

Takový průměrný film, který nějak nepřekvapí a ani nepobaví..Sem tam se zde objeví nějaké gesto při kterém nelze se nesmát, ale jinak je to zcela průměrný filmíík.

Cujo, vzteklý pes (1983)

Celkem se mi to líbilo..byly i scény kdy jsem se smála..Pes co dokáže hlavou skoro rozmlátit auto..Knížky od Kinga jsou velmi skvělé jen to filmové zpracování něják zadrhává..ale i tak..dalo se na to koukat a byly i vtipné scény.

Prasáci (2007)

Takový ten film na který když se podívám, tak ho nepotřebuji vidět znovu. Nápad byl dobrý, jen to chtělo lepší herecké obsazení..

Past na rodiče (1998)

Výborný "rodinný" filmík. Pokud nemáte co o víkendu dělat a chcete strávit sobotu s rodinou v teple domova vřele ho doporučuji.

A proč já? (2005)

Takový ten film, který je vhodný na nudné odpolední dny. Nepatří k nejlepším, ale taky né ani k nejhorším. Je to prostě skvělý průměr na který stojí za to se podívat.. :)

Gympl (2007)

Jeden z nejlepších českých filmů za posledních pár let. Zachycuje vztahy mezi studenty dnešních středních škol a profesory ... Herecké obsazení je taky na vysoké úrovni a o humor je zde dobře postaráno. Na tento film se mohu dívat stále a nikdy se mi neomrzí.