• Krátkometrážní

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Mnoho ľudí už čelilo akejsi vnútornej filmovej dileme, akému filmu by išlo 6 hviezd, keby sa to dalo iba pri jednom. Čo sa týka opačnej strany spektra, akýsi nad-odpad by išiel definitívne sem, ako jednému odpornému topornému výsmechu ľuďom, ktorý musia na svoje živobytie poctivo pracovať. Chorá hodina alebo kolko že tento zvratok trvá, v ktorej sa dozvieme aké papuče nosí Vilo Rozboril, že trenky Andyho Krausa stáli rovnako ako rodinný dom a aký pozlátený osviežovač vzduchu používa Maroš Kramár keď vykonáva potrebu. Všetko rozkošnučko komentované uafektovanou botoxovou pičou, ktorá presne vždy a presne aká pikoška sa medzi Slovenskými "celebritami" (Áno, úvodzovky sú úmyselne) udiala. Radšej pozerať brazílske homo fekal porno ako tento skvost.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

"On the Nature of Daylight" je nepochybne krásna skladba, ale v popkultúre už tak prefláknutá, až sa jej použítie stáva tým najotravnejším klišé, vytvára pocit vypočítavosti.

Zvídavá rodinka (1996) (seriál)

Mal som cca 4 roky keď som toto pozerával. Objektívne pre mňa samozrejme neohodnotiteľné ale pri tomto zažívam absolútnu uber-nostalgiu.

Žhavé výstřely (1991)

Pozerané s cranberry vodkou, malinou a borovičkou v krvi. Neviem o čom to bolo ale dosť som sa smial.

Safe Haven (2013)

Oh come on, načo hodnotiť jeden film dvakrát? Safe Haven je časťou VHS2 a tak to má ostať :) Takže nehodnotím ale keby musím tak 4*. Ako hovorím, svedčal by tomu scenáristicky vybrúsenejší a strachovo viac alá REC vystupňovaný vypiplanejší celovečerák a mali by sme tu nábeh na jeden z najhrôzostrašnejších hororov posledných rokov.

Hungry Bitches (2007)

Ou šit, to aj toto neludské svinstvo má profil na čsfd?

Aaron Stone (2009) (seriál)

Jedna hviezda za plešatého androida

Časové pásmo bylo změněno