Uprchlík (1993)

Ford má teda vůli, dokázat svou nevinu, já bych to asi vzdal hned napoprvé, skok z té výšky dolů do vody, radši v teple v cele:--)

Přednosta stanice (1941)

1*.....co víc dodat, stačí se podívat a taky nebudete vědět co napsat...jen 1*:-)

Dobrý voják Švejk (1956)

Nezapomenutelní česká klasika s vynikající hereckým výkonem Rudolfa Hrušinského. Takhle už Švejka nezahraje nikdo, ani Hašek by si to nemohl více přát.

Leon (1994)

Ty brďko tak tohle jsme nehodnotil jak jsem na to mohl zapomenou, vždyť už to bylo i v televizi. Dva odpadlíci, holka a nájemný zabiják. Ona se chce učit, on nechce. Super sehrané, až na Rena mohl před tím trošku víc zamakat na své postavě, takhle by nevystračil ani myši v kostele:-)

Sedm statečných (1960)

7 Statečných se rozhodne ubránit malou zapadlou mexickou vesničku před bandou gangu. K dispozici mají své schopnosti a kupu zemědělsky zaměřených vesničanů, co by ani housence neublížili.To chce hodně kuráže, ale jak můžeme vidět, jde to zvládnout:-) Škoda jen, že jich tam muselo tolik zařvat.

Gympl (2007)

Tak ty hvězdičky jsou za dobrá !vzhledový výběr! herců, ale na druhou stránku ty dialogy co mezi sebou vedli to je děs a hrůza. Vorle ty jsi nikdy nebyl teenager??? Gympl od Skřítka moc daleko nepadl, lepší by bylo kdyby se tam vůbec nemluvilo.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Dvě hvězdy pouze za dva díly co jsem viděl a hodně mě povabily a můžete je zhlédnout na www.youtube.cz a 100% se Vám najdou:-)

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Tak tohle se mi vůbec nelíbilo, ukázka 5.B třídy (VB) jak říká můj otec:-D Jediný díl, který má aspoň nějaké grágy je Studna - kdy je starý pán v pokoji a houpe se mu v ruce sekýrka:-)

Holka nebo kluk? (1938)

Tak to byl trapas, tady hrát tak se radši zabiju....Adriana Mandlová jako kluk??? To snad ani nejde, to by musel být Strýček slepý Sluha (Václav Trégl) a všichni okolo četně služebnictva!!! Že jsem se na to díval, radši jsem to měl přepnout na Vraždy v Midsomeru....ikdyž tohle bylo lepší...trošičku:-)

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Super herecké obsazení a odvedené výkony. A pak, že se české kinematografie nemá kvalitní seriály.