Přichází Satan! (1976)

Vše zvládnuto dokonale. Herecké výkony, střih, hudba a výborný scénář, prostě vynikající horor.

Lepší už to nebude (1997)

Vynikající komedie. Z více než sedmdesáti procent za takovou kvalitu může výborný výkon Nicholsona.

Halloween (1978)

Můj jednoznačně nejoblíbenější Horor. Není co dodat, horor jak má být.

Volný pád (1993)

Michael Douglas zde sehrál svou roli dokonale. Bez něj by to nemělo ten správný pád...

Klub rváčů (1999)

Jedinečný film. Řekl bych, že je to nejzdařilejší snímek od Finchera. Ve filmu padají velice inteligentní hlášky, zejména od Brada Pitta, jenž měl v tomto filmu jednu z nejlepších filmových postav.

Requiem za sen (2000)

Film ukazuje na to, jak je možné tak hluboko klesnout díky drogám Tento film zobrazuje depresivní atmosféru tak viditelnou, že se po shlédnutí tohoto filmu musí drogy asi všem znechutit. Je to opravdu reálná atmosféra, kterou v životě normální člověk nemusí vidět a může tak tomu podlehnout a když je tento film ještě doplněn opravdu hodně působivým výkonem Ellen Burstyn, podtrhávající tu celkovou zhnusující atmosféru, vytváří opravdu dokonalý film o drogách, který bych rozhodně nemusel vidět znovu.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Osobně bych tento film zařadil na první místo žebříčku. Tento film splňuje všechny klady. Dokonalá režie a neuvěřitelné herecké výkony zejména Travolty a S. L. Jacksona. Od začátku až do konce filmu nic nepostrádalo. Bez váhání jasných 5 bodů.