Ninjové útočí (2008) (TV film)

Filmy s bojovou tématikou mám rád. Nikoliv však zpracované jako tento, tj. nereálně, naivně až úsměvně a hodně hloupě. Jediný co stálo za hvězdičku byla spolupracovnice hlavního hrdiny. Jinak slabota.

Po čem kluci touží? (2008)

Střední škola = 0 , vysoká škola = 0 , já = 00 - není co dodat :(

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Hodnotím po shlédnutí první řady a jako člověk "nepolíbený" předlohou T.Goodkinda. A víte, že ano ...? Ano, tenhle seriál mne zaujal, a to především krásnou přírodou a zajímavým námětem. Navíc, když se tam ještě objevují tak půvabné "Zpovědnice", jakou bezesporu B.Regan je, potom nemohu hodnotit jinak než jak jsem hodnotil. Mimochodem, všimli jste si pánové dekoltu "Zpovědnice" ? Teda nevím, jestli bych v tomhle coural po lese. Dějově pestré, herecky slušné ... proč né - líbilo.

U mě dobrý (2008)

" U mě dobrý" neboli PODRAZ po česku. Jinak jsem se i pákrát zasmál, takže pokud se oprostím od faktu, že to u nás takhle nějak opravdu fungovalo, tak ty tři * jsou odpovídající.

Určitě, možná (2008)

Proč všichni potkávají tolik lásky a já nic? Tak tuto větu jsem chtěl napsat hned po skončení tohoto filmu - teprve po chvíli jsem si uvědomil, že já jich taky poznal hodně, a je pouze mojí chybou, že jsem před nimi utekl. I v mém okolí byla spousta krásných, něžných a milých dívek, které ke mě cítily více než jsem si chtěl připustit . Vše jsem bohužel zazdil a v mém okolí se nenašel nikdo, kdo by mne nakopal do zadní části těla a řekl, "co blbneš?". O tom byl i celý tento film, který mne silně zasáhl a rozesmutněl. Přesto to byl krásný film, a to i díky závěru, který by měl všem mě podobným "truhlíkům" říci - "sakra neblbněte, jděte za ní a řekněte jí, že je to nejkrásnější, co jste kdy v životě potkali". Věřte mi, že za vyznání lásky Vás žádná dívka nezabije, ale v koutku duše ji to potěší . A i kdyby Vás třeba odmítla, Vy si budete moci říci, že jste udělali vše co bylo možné a nebudete na stará kolena litovat toho co jste neudělali. Hezký a milý film ze spoustou krásných lidí a silným příběhem - silné 4 a zároveň OMLUVA za patetičnost.

VALL-I (2008)

Nevím co je u jiných uživatelů příčinou tak vysokého hodnocení, ale mě tento film nenabídl téměř nic. SPOJLER - zdevastovaná planeta, jeden ze setrvačnosti pracující robot, který se jde každý večer po práci kouknout na romantický film, aby následující den pokračoval ve své nekonečné a téměř zbytečné činnosti . Náhle se zde objeví někdo jemu podobný, a věřím, že i kdyby to byla mechanická konzerva od rybiček, tak se do ní zamiluje. Evokuje to příklad odloučené party, kde jsou 4 kluci a jedna ne moc hezká holka - 3 z těch čtyřech jsou do ní zamilovaní, protože kde není výběr pracuje chemie a zákon přežití rodu. Pokud jste dočetli až sem, jistě si říkáte, že ten pisatel nemá vůbec žádné sociální cítění ... možná mám jenom horší den. Možná ... .

Zack a Miri točí porno (2008)

Láska může mít hodně podob. Toto je jedna z nich. Z pravou láskou bych měl zůstat v dobrém i zlém. Po objevení a shlédnutí tohoto filmu jsem si oddychl. Nejsem jediný, který "obšlapuje" kolem nádherných holek a bojí se jich zeptat jestli s ním nepůjdou na rande /a časem mu i "dají"/.. Přeji všem klukům i holkám, aby nemuseli tento problém řešit tak složitě jako hrdinové v tomto filmu / i když řešení taky nebylo špatné /. Elizabeth Banks je podle mého gusta, film má spád a velmi kvalitní scénárisický nápad.

Záhada sfingy (2008) (TV film)

Není zde moc co hodnotit. Tu jednu hvězdičku dávám za víru v člověka, život a lásku.

Zakázané království (2008)

Americko-čínská verze filmu "Nekonečný příběh". Myslím, že dětem se tento film určitě líbil. Spojují se zde totiž atraktivní podívaná plná kung-fu akcí s romantickým příběhem o osvobození Opičího krále a přerod chlapce v muže. Líbil se mi závěr, který naznačuje, že pokud člověk vytrvá ve svých snahách, může dosáhnout všeho - nalezení své životní lásky, nebo třeba i naplnění svého poslání v životě. Jako bonus - poprvé zde byl ukázán "rozchechtaný" Jet Li, umravněný Jackie Chan, a jako třešnička navrch - dvě opravdu nádherné orientální dívky, pro keré by člověk / tedy alespoň já / šel kamkoliv . Mimochodem, vůbec by mě nemuseli přemlouvat.

96 hodin (2008)

Ha - 86%, tak to bude určitě paráda. Nóóó, zase taková paráda to nebyla. Film měl sice švih, akce střídala akci, herecky to bylo slušné / hlavně Liam Neeeson /, ale na vyšší hodnocení to mělo dosti chyb. Tak za prvé - na základě informací z různých pramenů, včetně filmových, si dovolím pochybovat, že by nějaké 18-ka v USA byla ještě panna ( samozřejmě, že nejen tam ). Za druhé - sice je policie v Evropě hodně daleko za tou v USA, ale i tak si nemyslím, že by nechala bez povšimnutí fakt, že jim po městě běhá strašlivě "naštvaný" tatík, za kterým zůstávají mrtvoly jako někde na Blízkém Východě, a nechala by ho v klidu odletět do rodné země. I z těchto důvodů ode mě silnější 3 * .