Harry Brown (2009)

Caine vyborne zahral, film se nese v zajimavem duchu a ponurne atmosfere.

Počátek (2010)

Pripadalo mi to jako velice propracovana skladacka ktera napred byla chaoticky rozhazena ale postupne do sebe zapadala az splynula v dokonaly celek, krute napinave az do konce.Opet musim pred timto reziserem smekout.

Pád do tmy (2005)

prumer, nudny zacatek a ti glumove a vriskajici zenske me fakt moc nebraly.

Soudný den (2008)

Akci nabyte, vtipne, svizne plynouci a jedinecny padouch(ten pankac se mi fakt libil) u me urcite nadprumerna podivana.

Psí vojáci (2002)

jeden s tech lepsich hororu kde za malo penez udelali hodne legrace. Nabyte akci a litry krve, proste poctiva prace.

Symptom Pandorum (2009)

Dobrych sci-fi hororu je zalostne malo, a tento film me tedy moc potesil, pribeh sice nic extra promysleneho ale vyvazujeto hluboka atmosfera a svizna akce, pro me velice dobra podivana.

Hanebný pancharti (2009)

Mam Tarantina moc rad, a v tomto filmu je par mimoradne vyvedenych scen a predne jedinecne hrajici Bred Pitt ale stvala me ta nudna omacka kolem hodne kecu zivacka, myslim si ze mene muze byt nekdy vice.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Co by se tak dalo napsat o tomto kultovnim filmu? Jedinecne zachyceny, prociteny, atmosferou nadupany, mistrovsky zahrany...proste diiiiiiky vsem co pridaly ruku k dilu. Kdo nevydel anebo nemiluje jakoby ani nebyl!

Hvězdný prach (2007)

Velice povedene, zabavne, jedinecny De Niro jako buzna, proste ma to stavu.

Kick-Ass (2010)

Tak tohle se vazne povedlo, jednoznacne jeden z nejlepsich filmu tohoto roku, ktery nepostrada snad vubec nic, humor, akce, drama, komiks... a k tomu vsemu skvely soundtrack proste pecka, hluboce se sklanim.