Láska (2012)

Vrcholné mistrovské dílo. Film nám má hodně co říct. Jedna z nejlepších Trintignantových rolí. Skvělý výkon i Emmanuelle Riva, kterou jsem dosud neznala. I takovouto podobu může mít láska.

Láska ze spermabanky (2012) (TV film)

Celkově dost nezajímavý film. Tuctový. Ovšem, pokud by jste náhodou nechtěli tento film dokoukat do konce, nenechte si ujít posledních 6 minut.

Let (2012)

,,Do prdele, ty krávo.´´ Druhý pilot: ,,bože, letíme na zádech´´,,Ale letíme, letíme rovně, takhle udržíme výšku.´´ Říkám si, jestli je to vůbec technicky možné. Jako vážně? Úplně mě zamrazilo.

Lidé jako my (2012)

Už dlouho jsem neviděla tak dojemný konec. I slza mi ukápla. Jinak je to celkově zajímavý film.

Lovci záhad (2012) (seriál)

Zajímavý především příběh Hledání nacistického zlata z 3. serie.

Maniak (2012)

Vážně nevím, co si o tomto filmu myslet. Ze začátku se zdálo, že to bude dobrý, kvalitní horror. Avšak nakonec je to dost podřadné béčko, řekla bych.

Méďa (2012)

Je to docela ujeťárna. Jinak děj nestojí za moc. Kromě sprostých slov, která vypouští z čumáku méďa, tu není nic k pobavení. Čekala jsem mnohem víc.

Motelové pokoje (2012)

Tohle je přesně jeden z těch filmů, kde se skoro nic neděje a jsou tak rozvláčné, že se nedají skoro dokoukat. 50%.

Můj otec je šílenec (2012)

Sandler opět boduje. Nejen kvůli němu 4 hvězdy. Je to vážně dobrá, pěkně ulítlá komedie.