Profesor T. - Smrt v maskách (2018) (epizoda)

Je to opravdu hrozné. Nikdo si neumí představit jak té dívce muselo být. Ohromně dojemný konec dílu, obrečela jsem to. Tuto dívku zde hraje Denisa Barešová, jen tak odhadem tipuji, že by to mohla být jedna z jejích první rolí.

Ultimátum - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Dobře rozběhlý děj. Spousta dobrých herců ze Slovenska. Jen trochu ruší postsynchrony s jinými hlasy těchto herců, než na jaké jsme zvyklí, neboť většina z nich hraje v českých filmech se svým hlasem.

Dáma a Král - Vražedná elegance (2022) (epizoda)

Tak konečně jsme se dočkali. Vyjímečně opravdu hodně dobrý díl vymykající se běžnému standardu u tohoto seriálu.

Pach krve 3 (2009)

První díl se mi líbil hodně. Možná také proto, že jsem od něj nic neočekávala. Druhý díl už prostě není dobrý, je také celkem brutální a třetí, ten je až přehnaně brutální a ani celkový děj mě moc nebavil. Trochu mě jímá hrůza z toho, že jsou ještě další 3, Nevím, jestli jim dám šanci. Pro informaci hodnocení jednotlivých dílů zde 59%, 54%, 47%, 46%, 36%, 34% a k tomu ještě 902. nejhorší film.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

První díl se mi líbil hodně. Možná také proto, že jsem od něj nic neočekávala. Tento díl už prostě není dobrý, je také celkem brutální a třetí, ten je až přehnaně brutální a ani celkový děj mě moc nebavil.

Pach krve (2003)

Na tento film jsem narazila náhodou. Tudíž jsem nic nečekala, nebo spíše nevěděla, co čekat. A možná i proto se mi horror líbil. Bohužel další díly už moc ne.

Dotek zla (2000)

Byla jsem velmi příjemně překvapena. 👌🏿Napriek hodnocení je to hodně dobrý film. Narazila jsem na něj díky mé oblíbené hereččce Christině Ricci. Skvělý příběh, dokonalé masky👌🏿