Tootsie (1982)

Absolutně skvělý film. Tady se Dustin tedy opravdu vytáhl. Všechna čest.

Hrdina proti své vůli (1992)

Toto film, který vážně nemám ráda. Je až k neuvěření, kolikrát ho dokáží reprízovat na různých televizních stanicích. Pořád dokola a dokola. Dustin není zrovna můj oblíbenec. Kde ho můžu, tak to je v Tootsie.

Šepoty ve tmě (1992)

Úžasně tvárné drama. Každou chvíli si myslíme, že je vrahem někdo jiný.

21 gramů (2003)

Když jsem se na film začala dívat a přečetla si tady obsah, zdál se mi zajímavý. Ale nakonec nesplnil moje očekávání a spadl do průměru.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Nejdřív jsem si myslela, že je to spíš horror. Pak jsem si přečetla tady v komentářích, že je to skvělé a že to připomíná Nekonečný příběh. Tak jsem se natěšila, ale asi až moc. A možná proto jsem byla po shlédnutí zklamaná. Fantastická zvířata a kde je najít jsou o dost lepší. Připomíná mi to spíše Harryho Pottera, který byl ale taky o hodně lepší. 69 %.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Tento příběh nám dává možnost nakouknout na utrpení holocaustu trochu z jiné strany. Avšak závěr je stejně smutný.

Vražedné spolčení (2014)

To by musela být velká náhoda, aby se na to nepřišlo. Když to věděli všichni. Jen jsem čekala, kdo to práskne. Docela mě zasáhlo, když je na konci oddělovali od sebe, to jsem obrečela. Měly super vztah.

Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)

Tak tohle vážně nemá chybu. Po dlouhé době jsem si připomněla tento film. Dnes ovšem, po letech, bydlím také na jednom panelovém sídlišti. To jsem dřív neznala, tedy z osobní zkušenosti.