Lovci záhad (2012) (seriál)

Zajímavý především příběh Hledání nacistického zlata z 3. serie.

Maniak (2012)

Vážně nevím, co si o tomto filmu myslet. Ze začátku se zdálo, že to bude dobrý, kvalitní horror. Avšak nakonec je to dost podřadné béčko, řekla bych.

Méďa (2012)

Je to docela ujeťárna. Jinak děj nestojí za moc. Kromě sprostých slov, která vypouští z čumáku méďa, tu není nic k pobavení. Čekala jsem mnohem víc.

Motelové pokoje (2012)

Tohle je přesně jeden z těch filmů, kde se skoro nic neděje a jsou tak rozvláčné, že se nedají skoro dokoukat. 50%.

Můj otec je šílenec (2012)

Sandler opět boduje. Nejen kvůli němu 4 hvězdy. Je to vážně dobrá, pěkně ulítlá komedie.

Nadějné vyhlídky (2012)

Velmi pěkně zpracované klasické dílo jednoho z nejvíce točených autorů - Charlese Dickense. Nejlepší zpracování, které jsem zatím viděla.

Na dřeň (2012)

Napřed jsem si spletla tenhle film s filmem Pach krve. Takže jaké bylo moje překvapení, když se tam pořád nic nedělo. Celkově mě film moc nebavil. Trochu mě dostal až konec. Jak zachránili jeho syna. Jinak všeobecně francouzské filmy nejsou dobré. A belgické myslím také ne.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Mě toto dílko moc nenadchlo. Při dosti chabém ději nepomohla ani spousta akce. Zrovna tak ani 2 z mých neoblíbenějších herců Denzel, a především Vera. Farmiga při svém vysokém hereckém umění zde nedostala moc příležitost se rozvinout. Je to její zatím nejhorší film, co jsem viděla. Sympaťák Ryan to také zrovna nezachránil. 3. hvězda za zvrat v 89. minutě filmu. 55%.